Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Karsumam vēl viens rezultativitātes punkts NHL spēlē

Latvijas hokeja uzbrucējs Mārtiņš Karsums rezultatīvi piespēlējis Tampabejas Lightning komandas vienīgo vārtu guvumā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Lightning ar 1:3 piekāpās Ņujorkas Islanders.

Lightning vienīgos vārtus guva otrā perioda beigās, kad precīzs bija Mets Petingers un tobrīd panāca rezultātā 1:2.

Karsums nospēlēja 12 minūtes un divas sekundes, taču bija ļoti aktīvs. Viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, nopelnīja sešas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Losandželosas Kings hokejisti ar 6:1 sagrāva Fīniksas Coyotes. Uzvarētāju labā gan Anže Kopitars, gan Džastins Viljamss guva vienus vārtus un izdarīja divas piespēles.

Raitis Ivanāns nospēlēja nepilnas astoņas minūtes un izcēlās vienīgi ar diviem spēka paņēmieniem.