Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Karsums turpina uguņot, Dinamo uzvar Atlant un garantē vietu LDz kausa finālā

Svētdienas vakarā Rīgas Dinamo ar 4:3 pārspēja Mitišču Atlant Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā - divus vārtus guva Mārtiņš Karsums, bet pa reizei izcēlās Krišjānis Rēdlihs un Džeimijs Džonsons. Atlant rindās precīzi bija Nikolajs Lemtjugovs, Jūnass Andešons un Janne Niskala. Tādējādi noskaidrojies, ka atlikušās divas spēles turnīrā dinamieši aizvadīs ar Jaroslavļas Lokomotiv - otrdien komandas tiksies trešajā pamatturnīra spēlē, bet trešdien cīnīsies par 1.vietu turnīrā.

Spēles rezultātu Krišjānis Rēdlihs trešajā minūtē atklāja ar metienu no zilās līnijas, bet dubultots tas tika diezgan līdzīgā epizodē - septītajā minūtē, spēlējot vairākumā, Rēdlihs atkal izpildīja tālmetienu, bet šoreiz Džonsons pielika nūju. Pēc diviem zaudētājiem vārtiem Atlant sāka veikt bīstamus pretuzbrukumus - divus no tiem Dinamo vārtsargs Māris Jučers atsita, tomēr nedaudz vēlāk Lemtjugovs viņu tomēr pārspēja ar asu un precīzu plaukstas metienu no tuvas distances.

Otrajā trešdaļā Atlant komandai izdevās panākt neizšķirtu, kad pēc asas piespēles un rikošeta gar vārtiem ripa nokļuva tieši uz nūjas Andešonam un pirms pēdējām 20 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 2:2.

Trešajā trešdaļā sākotnēji Rīgas Dinamo atguva vadību, kad pēc Karsuma raidījuma ripa no Ivana Višņevska nūjas ieslidoja savos vārtos. 55.minūtē Niskala atjaunoja neizšķirtu 3:3, bet vēl minūti vēlāk pēc neatlaidīga pirmās maiņas uzbrukuma ar atkārtotu metienu precīzs bija Karsums, kuram šis bija piektais vārtu guvums divos mačos šajā turnīrā.

Cīņas beigās Atlant nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet rezultāts vairs nemainījās un Dinamo vēl pirms pēdējās kārtas garantēja vietu turnīra finālā.

Par spēles labāko spēlētāju Rīgas Dinamo komandā tika atzīts Mārtiņš Karsums.

Šajā cīņā rīdzinieku vārtus sargāja Māris Jučers. Salīdzinājumā ar turnīra pirmo maču Dinamo sastāvā Māri Bičevski bija nomainījis Miks Lipsbergs, bet Ģirta Ankipāna vietā spēlēja Gunārs Skvorcovs.