KHL nedēļas vārtsargs Kalniņš izcīna vēl vienu uzvaru

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš otrdien palīdzēja Helsinku Jokerit vienībai svinēt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

Somijas klubs mājās ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Soči komandu, kuras treneru kolektīvā strādā Leonīds Beresņevs.

Kalniņš pirmajos divos periodos katrā ielaida pa vārtiem, bet pēc spēles 25.minūtes vairs netika pārspēts. Mājinieki trešā perioda pirmajā pusē divus vārtus atspēlēja, bet pagarinājuma ceturtajā minūtē Miko Lehtonens atnesa Jokerit komandai uzvaru.

Latviešu vārtsargs šajā duelī atvairīja 21 no 23 pretinieku mestajām ripām. Jau ziņots, ka viņš tika atzīts par KHL aizvadītās nedēļas labāko vārtsargu.

Jokerit ar 15 punktiem 13 spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.