Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

KHL pēc kļūdas diskvalificē arī vienas Rīgas Dinamo spēles tiesnesi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadība konstatējusi, ka galvenais tiesnesis 3.februārī pieļāvis rupju kļūdu mačā starp Čeļabinskas Traktor komandu un Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Ņižņekamskas Ņeftehimik vienību. Tāpat diskvalificēts viens no tiesnešiem, kas vadīja 28.janvāra spēli starp Latvijas vienību Rīgas Dinamo un Mitišču Atlant.

Šīs nedēļas mačā Ņeftehimik izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2, izšķirošos vārtus gūstot divas minūtes pirms pamatlaika beigām, tomēr šajā epizodē tika pārkāpti noteikumi pret Traktor vārtsargu Maiku Gārnetu, ko tiesneši nekonstatēja.Pēc notikušā incidenta galvenais tiesnesis Pāvels Komarovs atstādināts uz trim mačiem."Tur bija acīmredzams uzbrukums vārtsargam," portālam sovsport.ru paudis Tiesnešu departamenta vadītājs Aleksandrs Poļakovs. "Pāvels Komarovs tobrīd atradās blakus vārtiem, tomēr pieļāva nopietnu pārkāpumu."Zīmīgi, ka otrs tiesnesis šajā mačā bija Sergejs Kulakovs, kurš ceturtdien par kļūdu citā mačā saņēmis spēles diskvalifikāciju. Spēlē starp Rīgas Dinamo un Atlant komandām Latvijas vienība bija labāka ar 3:1, uzvaras vārtus trešās trešdaļas vidū gūstot Čārlzam Genovejam. Tiesnešu departaments konstatējis, ka šo vārtu gūšanas brīdī latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts traucējis Atlant vārtsargam Atem Engrenam.Austrumu konferences kopvērtējumā Ņeftehimik komanda ar 61 punktu 53 spēlēs atrodas 11.vietā, no labāko astoņnieka atpaliekot par pieciem punktiem.Savukārt Rīgas Dinamo Rietumu konferencē ar 71 punktu 53 mačos atrodas astotajā pozīcijā, tomēr 12.vietā esošo Čerepovecas Severstaļ vienību apsteidz vien par trim punktiem jeb vienas uzvaras tiesu.