Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

KHL: Rietumos uzvar favorīti un Dinamo

Rīgas Dinamo izrādījās vienīgā Rietumu konferences komanda, kas pēc zaudējuma pirmajā spēlē saņēmās un uzvarēja otro. Visās trīs atlikušajās sērijās ceturtdien rezultāts kļuva 2:0, pie uzvarām tika Sanktpēterburgas SKA, Maskavas Dinamo un Mitišču Atlant.

Sanktpēterburga arī otrajā spēlē neatstāja nekādus variantus CSKA – 7:1. Rupjībām un kautiņiem bagātajā mačā (kopumā 96 soda minūtes) SKA pēc pirmās trešdaļas atradās minimālā (2:1) vadībā, bet otrās beigās dažu minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus. Pēdējās divas ripas mājinieki iemeta spēles 59.minūtē ar 12 sekunžu intervālu – 7:1. Divas nākamās spēles notiks Maskavā, tomēr pirmie divi mači liecina, ka sērija varētu noslēgties pat ar 4:0.

Mitišču Atlant tika pie otrās uzvaras pret Čerepovecas Severstaļ (3:1). Vadims Šipačovs pirmajā periodā guva vārtus viesiem, bet Iļja Kablukovs 23.minūtē panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda pirmajās sekundēs Atlant izvirzījās vadībā, bet pēdējo triecienu Severstaļ saņēma 53 sekundes pirms mača beigām jau tukšos vārtos.

Maskavas Dinamo otro uzvaru nodrošināja jaunā Mihaila Aņisina divi gūtie vārti spēles vidū (33., 35.minūtē), bet Aleksandrs Jerjomenko tika galā ar 24 Minskas metieniem. Oļegs Znaroks&Co sākuši sēriju ar divām uzvarām, tālāk komandas dosies uz Baltkrievijas pilsētu Bobruisku, kur notiks sērijas 3.mačs.