Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Krievijas uzbrucējam Loktionovam čempionāts beidzas jau pirmajā cīņā

Krievijas hokeja izlasei pēc pasaules čempionāta pirmajā spēlē gūtās traumas sacensībās vairs nepalīdzēs uzbrucējs Andrejs Loktionovs, apstiprinājis vienības galvenais treneris Oļegs Znaroks.Piektdien notikušajā mačā Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas izlase ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) sagrāva pērnā čempionāta finālisti Šveici, bet Loktionovs savainojuma dēļ laukumu pameta jau pirmajā trešdaļā un pēc tam nogādāts slimnīcā.

"Viņam čempionāts ir beidzies. Ļoti žēl, jo tas mums ir milzīgs zaudējums," Krievijas mediji citē Znaroku, kurš gan uzbrucēja gūtās traumas raksturu nekomentēja. "Kāda gan nozīme, kas viņam ir par diagnozi, ja čempionātā viņš vairs nespēlēs."Šīs sezonas gaitā 23 gadus vecais uzbrucējs spēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubos Ņūdžersijas "Devils" un Karolīnas "Hurricanes", 68 mačos gūstot septiņus vārtus un veicot 15 rezultatīvas piespēles.Pasaules čempionātā 16 izlases sadalītas divās apakšgrupās, pa astoņām katrā, četrām labākajām kvalificējoties ceturtdaļfinālam.Komandām, kuras grupās ieņems 5.-7.vietu, čempionāts būs noslēdzies, savukārt katras apakšgrupas vājākā komanda pametīs augstāko divīziju un nākamgad spēlēs pirmās divīzijas A grupā. Šo komandu vietas nākamgad ieņems Austrija un Slovēnija, kas abas spēcīgākajā līgā atgriezīsies pēc gada pārtraukuma.Sacensības Minskā ilgs līdz 25.maijam.