Rīgā +17 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Kulda arvien netiek pie vārda Jets; Pitsburgai 13.uzvara pēc kārtas

Kārtējo spēli bez Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas aizvadījuši NHL kluba Vinipegas Jets hokejisti, kuri viesos ar 4:1 pārspēja Karolīnas Hurricanes. Tikmēr garāko uzvaru sēriju līgā turpina Pitsburgas Penguins vienība.

Kulda nesen vienojās ar savu bijušo klubu Jets līdz sezonas beigām, tomēr laukumā vēl nav devies. Arī šoreiz Artūrs palika rezervē, bet Vinipega tika pie panākuma. Pirmie gan vārtus guva mājinieki Hurricanes, taču sekoja četras bezatbildes ripas Jets izpildījumā - 1+3 iekrāja Evanders Keins, kurš lokauta laikā ļoti neveiksmīgi centās nostiprināties Minskas Dinamo. Tikmēr Vinipegas vārtsargs Ondrejs Pavelecs atvairīja 38 pretinieku metienus. Dienvidaustrumu divīzijas līderi Jets ar 34 spēlēs iekrātiem 38 punktiem Austrumu konferencē ieņem 3.vietu.

Tikmēr jau 13.uzvaru pēc kārtas izcīnīja Pitsburgas Penguins, kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja Monreālas Canadiens. Vienīgo ripu mača vidū iemeta līgas rezultatīvākais hokejists Sidnijs Krosbijs (15+39). Otrā perioda pēdējā minūtē gan pingvīni zaudēja savu pamatvārtsargu Marku Andrē Flerī, kuram viesu kapteinis Braiens Džonta uzgrūda virsū Pitsburgas aizsargu Taileru Kenediju. Vārtos stājās Tomašs Vokouns, kurš tāpat palika nepārspēts. Ar iekrātiem 52 punktiem 34 mačos Penguins ir otra sekmīgākā līgas komanda, bet gūtie 117 vārti ir absolūti labākais rādītājs.