Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Latvijas hokeja virslīgas finālsēriju ar uzvaru sāk Kurbads

Ogres Kurbads komanda otrdien ar uzvaru rezultatīvā spēlē sāka Latvijas hokeja virslīgas finālsēriju pret regulārā čempionāta labāko komandu Liepāju.

Kurbads viesos guva panākumu ar 5:3 (2:0, 1:2, 2:1), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Ogres komanda pirmajā periodā panāca 2:0 savā labā, kad precīzi meta bijušie Latvijas izlases spēlētāji Aleksandrs Macijevskis un Juris Štāls, savukārt baltkrievu leģionārs Artjoms Karkockis otrās trešdaļas sākumā panāca jau 3:0 viesu labā. Turpinājumā gan sasparojās Liepājas spēlētāji un Edgars Beizaks un Klāvs Plānics starpību samazināja līdz minimumam.

Tomēr trešā perioda pirmajā pusē Kurbads komanda pēc Riharda Remiņa un Aleksandra Kerča juniora metieniem atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, uz ko liepājnieki spēja atbildēt tikai ar Alda Āboliņa precīzu metienu mača beigu daļā.

Sērijas otrā spēle trešdien atkal notiks Liepājā.

Tikmēr cīņā par bronzas medaļām pērnā gada Latvijas čempioni Mogo savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Prizmu, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-0. Uzvarētājiem vārtus guva Miks Lipsbergs, Vladimirs Mamonovs un Elviss Želubovskis, bet pretiniekiem izcēlās Aleksandrs Baburins.

Jau ziņots, ka pamatturnīra uzvarētāja Liepāja pusfināla sērijā ar 3-1 pārspēja Prizmu, savukārt Kurbads ar 3-1 uzveica Mogo.