Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Latvijas klubiem dubultuzvara Baltkrievijas hokeja čempionātā

Latvijas hokeja klubi Liepājas metalurgs un Dinamo/Juniors izcīnījuši uzvaras savā laukumā Baltkrievijas atklātā čempionāta svētdienas spēlēs.Dinamo/Juniors hokejisti ar 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) uzvarēja Bobruiskas Šiņņik, bet Liepājas metalurgs ar 6:3 (1:1, 4:2, 1:0) pārspēja Žlobinas Metallurg.Spēlē Liepājā pirmajā trešdaļā komandas apmainījās vārtu guvumiem – mājinieku rindās precīzs bija Edijs Brahmanis.

Otrā perioda sākumā Žlobinas komanda vēlreiz izvirzījās vadībā, taču trešdaļas vidū nepilnu divu minūšu laikā Eduards Ivanovs, vēlreiz Brahmanis un Juris Ozols viesu vārtos iemeta trīs ripas, panākot 4:2. Līdz pārtraukumam komandas guva vēl pa vieniem vārtiem – liepājnieku rindās skaitliskajā vairākumā atzīmējās Valērijs Fiļimonovs.Trešajā trešdaļā Toms Zeltiņš panāca gala iznākumu.Žlobinas komandā spēlējošais Latvijas hokejists Viktors Bļinovs palika bez rezultativitātes punktiem.Piņķos pirmajās divās trešdaļās uz katriem diviem Dinamo/Juniors hokejistu vārtiem Bobruiskas komanda atbildēja ar vieniem. Divreiz viesu vārtsargu pārspēja Gints Meija, pa vienai – Raimonds Vilkoits un Juris Upītis.Trešās trešdaļas sākumā Vilkoits panāca 5:2, taču līdz perioda vidum Šiņņik hokejisti starpību samazināja līdz minimumam (5:4). Mārtiņa Jakovļeva precīzais metiens nepilnas astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām atjaunoja divu vārtu starpību.

Baltkrievijas čempionāta turnīra tabula:

(spēles, punkti)
1. Minskas Junostj               40    100
2. Kijevas Sokil                    40    87
3. HK Gomeļ                         41    86
4. Soļigorskas Šahtjor         39    85
5. Minskas Keramin              41    68