Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Liepājas metalurga hokejisti piekāpjas Baltkrievijas čempionāta līderiem

Kluba Liepājas metalurgs hokejisti piektdien savā laukumā piedzīvoja zaudējumu Baltkrievijas atklātā čempionāta līderiem Minskas Junostj - 2:4 (0:1, 1:1, 1:2). Sestdien abas komandas tiksies otrreiz.Jau otrajā minūtē vadībā izvirzījās viesi. 35.minūtē Junostj otrreiz pārspēja liepājnieku vārtsargu Jučeru, bet jau pusminūti vēlāk Valērijs Bobkovs vienus vārtus atguva.Rezultāts nemainījās līdz trešā perioda vidum, kad Toms Zeltiņš panāca izlīdzinājumu 2:2. Taču jau trīs minūtes vēlāk viesi atguva vadību, bet sekundi līdz pamatlaika beigām raidīja ripu tukšos vārtus.

Liepājnieku vārtsargs Māris Jučers atvairīja 29 no 32 metieniem, liecina rīkotāju informācija.

Ar 26 punktiem 20 spēlēs liepājnieki turnīra tabulā saglabā septīto vietu. Junostj hokejistiem ir 56 punkti 21 spēlē.