Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas metalurgs kļuvuši par pieckārtējiem Latvijas čempioniem

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā piektdien triumfēja Liepājas metalurga hokejisti, kuri sērijas sestajā spēlē ar 4:1 pārspēja ASK/Ogri un triumfēja visā sērijā ar 4-2.

Liepājnieki tādējādi kļuva par Latvijas čempioniem otro gadu pēc kārtas, bet visā vēsturē izcīnīja zelta medaļas piekto reizi.

Salīdzinoši mierīgajā spēlē uzvaras liktenis izšķīrās pēdējā periodā, kuru liepājnieki sāka ar diviem vārtu guvumiem (turklāt - 20 sekunžu intervālā!), panākot vadību ar 3:0. Mājinieki gan vienus vārtus atguva, tomēr sešas minūtes un 25 sekundes pirms pamatlaika beigām liepājnieki guva ceturtos vārtus. Ogrēnieši nesekmīgi centās atspēlēties, arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nedeva kārotos rezultātus.

Kā zināms, Latvijas čempionvienība nākamsezon varēs piedalīties Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā.

x x x

Latvijas hokeja čempionāta finālsērija

ASK/Ogre 1:4 Liepājas metalurgs
(0:1, 0:0, 1:3)

Vārtu guvēji: Mamonovs (Ozols, Fiļimonovs) - 0:1 (17:14), Brahmanis (Teluškins, Gubins) - 0:2 (43:28), Puriņš (Skvorcovs, Lelenas) - 0:3 (43:48), Maslovskis (Osipovs, Brencāns) - 1:3 (49:03), Brahmanis (Mihailovs, Gorškovs) - 1:4 (53:35).

Soda minūtes: 14 - 14

Vārtsargi: Kristaps Stiģis - Dmitrijs Žabotinskis