Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurgs uzvar, ASK/Ogre zaudē Baltkrievijas ekstralīgas spēlēs

Baltkrievijas hokeja ekstralīgas spēlēs Liepājas metalurgs savā laukumā 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) uzvarēja hokeja klubu Gomeļ, bet ASK/Ogre komanda ar 3:4 (0:0, 0:3, 3:1) piekāpās Žlobinas Metallurg, informē čempionāta rīkotāji. Liepājniekiem šī bija otrā uzvara, bet ogrēnieši piedzīvojuši otro zaudējumu.

Liepājnieku labā pirmos vārtus pēc Pliskauska un Mihailova piespēlēm otrās trešdaļas beigās guva Edijs Brahmanis, panākot neizšķirtu 1:1. Trešās trešdaļas 32.sekundē mājiniekus vadībā izvirzīja Juris Ozols. Gomeļ atspēlējās, tomēr Brahmanis 54.minūtē guva otros vārtus spēlē un panāca Liepājas metalurga uzvaru 3:2.

Spēlē Ogrē mājinieki pēc divām trešdaļām bija nonākuši zaudētājos 0:3. Pēdējā perioda sākumā Andrejs Ignatovičs vienus vārtus atguva. Pēc tam, kad Metallurg hokejisti bija atjaunojuši triju vārtu pārsvaru, Romans Ņikitins un Aigars Miranovičs divarpus minūšu laikā samazināja starpību līdz minimumam. Tomēr no zaudējuma ASK/Ogre hokejistiem izvairīties neizdevās.

Metallurg sastāvā vienu rezultativitātes punktu par piespēli nopelnīja uzbrucējs Kaspars Saulietis.