Masaļskis četros mačos ir atvairījis 94,93 procentus metienu, vidēji spēlē ielaižot 1,68 ripas. Labāki rādītāji ir tikai kanādietim Krisam Meisonam (98,36%), francūzim Fabrisam Lanrī (97,26%) un baltkrievam Andrejam Mezinam (95,79%), taču šī trijotne ir aizvadījusi mazāk spēļu.
Četros mačos pa Masaļska vārtiem ir izdarīti 138 metieni, tāpēc viņam bijusi lielākā slodze starp visiem vārtsargiem.
Pēc spēles ar Šveici visvairāk soda minūšu nopelnījušo spēlētāju saraksta pirmajā vietā palicis Mārtiņš Karsums, kuram ir 27 soda minūtes, par divām vairāk nekā kanādietim Skotijam Apšolam. Savukārt komandu vērtējumā Latvija pēc soda minūšu skaita (71) ir otrā, zaudējot tikai kanādiešiem, kuri ir sapelnījuši 81 soda minūti.
Rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs pēc četriem mačiem ir Aleksandrs Ņiživijs, kuram kopējā statistikā ieskaitīti divi realizētie pēcspēles metieni, kas Latvijai nodrošināja uzvaras mačos pret Zviedriju un Šveici. Viņam ir arī divas rezultatīvas piespēles.
Savukārt no spēles labākie punktu vācēji ir Mārtiņš Cipulis ar diviem gūtiem vārtiem un piespēli, un Herberts Vasiļjevs, kam ir vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.
Rezultatīvākais spēlētājs pēc ceturtdienas spēlēm ar četriem vārtiem un septiņām piespēlēm un 11 punktiem ir Martins Sanluī no Kanādas. Viņam seko Iļja Kovaļčuks no Krievijas, kurš iemetis trīs vārtus un atdevis sešas piespēles.
Latvijas izlase ir septītā pēc metienu precizitātes, devītā - skaitliskā vairākuma realizācijā, ceturtā - skaitliskā mazākuma izturēšanā. Pēc spēļu apmeklētības Latvija ieņem septīto vietu. Vidēji katru Oļega Znaroka vadītās komandas spēli noskatījušies 6826 skatītāji.