Rīgā +18 °C
Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Minskas Dinamo hokejisti Latvijas Dzelzceļa kausa mačā pārspēj Lokomotiv

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Baltkrievijas klubs Minskas Dinamo pirmdien guva uzvaru tradicionālā pirmssezonas pārbaudes turnīra Latvijas Dzelzceļa kausa mačā.

Savā turnīra otrajā mačā Dinamo ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pieveica Jaroslavļas Lokomotiv hokejistus.

Cīņas rezultātu 20.minūtē atklāja bijušais Rīgas Dinamo leģionārs Mets Elisons, bet 35.minūtē līdzsvaru uz tablo atjaunoja Stefans Kronvals. Tiesa, Minskas klubam izdevās gūt uzvaru, kad 53.minūtē otro ripu Jaroslavļas vienības vārtos raidīja Aleksandrs Materuhins.

Kā zināms, Lokomotiv komandā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Otrajā šī turnīra mačā rīdzinieki plkst.19.30 spēkosies ar Kazaņas Ak Bars komandu. Dueli tiešraidē būs iespējams vērot kanālos TV6 un TV5.

Turnīra turpinājumā Rīgas Dinamo trešdien sacentīsies ar Lokomotiv, bet Minskas Dinamo spēlēs ar Ak Bars. Savukārt ceturtdienā tiks aizvadītas spēles par trešo un pirmo vietu.

Kā ziņots, svētdien uzvaras pirmajos dueļos izcīnīja Rīgas Dinamo un Lokomotiv vienības. Rīgas klubs ar 4:3 pārspēja Minskas Dinamo, bet Jaroslavļas vienība ar 3:1 uzvarēja Ak Bars komandu.