Neveiksmīga pirmā trešdaļa Rīgas Dinamo maksā zaudējumu Maskavā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Arčijs
A
Es tik nesaprotu, kādēļ pert tik labu komandu musm vārtos jau no spēles sākuma nebija Pruseks, bet gan Masaļškis, kuru jau otro reizi nākas spēles laikā nomainīt jo ielaiž daudz golus?!
Ebenemezers
E
varbuut trenerim par maz maksaa???
juris
j
ŠUPLERAM jau pirms spēles vajadzēja stingros vārdus pateikt. Biju patīkami pārsteigts ka pēdējā minūtē vairākumā vārtsargs bija noņemts.
juris
j
neredzēju 1.trešdaļu, bet jokaini bij ieslēdzot 2.perioda sākumu :(
juris
j
momentu realizācijas problēma veca kā Dinamo Rīga, arī padomju laika.
janka
j
gluži manas domas, budžets tak mazs, bet algu vajag.
extreme
e
Necerēti sakarīgi Rīgas izpildījumā 2. un 3.periodi, vienīgi momentu realizācija zem katras kritikas. Arī pret SKA Dinamo M nospēlēja normāli 1.periodu, vienīgi tad viņiem nekas neiekrita, bet šodien 1.periodā izdevās viss. Tikai jautājums Šupleram. Laikam viņš pēc spēles ar SKA izteicās, ka pie vairākuma tiek strādāts. Mans komentārs - komanda jau 2.gadu pie tā strādā, bet ar rezultātu vairākumā ir vairāk nekā sērīgi. Pārdomātu kombināciju gandrīz nemaz neredz, vien standartizspēles. Cerams, ka pret Automobilistu, kuram turklāt ir viena papildus atpūtas dienas un nav pārbraucienu, viņiem neļaus pirmajā minūtē gūt vārtus no vārtu priekšas no nēērtas nūjas puses, apvedot vārtsargu... Lai puišiem izturība un cīņasspars!
:):):)
:
skatoties,pavīdēja doma,vai tik dināmo arī nespēlē totalizatoru???
Karlo
K
šuplers ir par mīkstu! Tiešām tiek spēlēts Šuplera tirliņhokejs.Bet tur nu Sējējs pats ir kļuvis par Šuplera ķīlnieku.Par kļūdām visur jāmaksā.
Oskars>Cēsinieks
O
Jūs gribējāt lai nomaina PĀRAIDES VADĪTĀJU......
Ebenemezers
E
nu re , Dobeļa saukli sadzirdeejuši Maskavaa , tikliidz saak iet no rokas taa ar noraidiijumiem panaak veelamo rezultaatu...
Cēsinieks
C
Iesaki nomainīt halles apsaimniekotāju? :)
Oskars
O
Es NESKATOS !!!!!! Pēc pirmā puslaika ceturtajiem zaudētiem vārtiem ŠAIBA SASITA TELEVIZORU.