Rīgā +18 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

NHL superzvaigžņu duelī Krosbijs un Penguins pārspēj Ovečkinu un Capitals

Divu NHL superzvaigžņu duelī trešdien Sidnijs Krosbijs ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli palīdzēja Pitsburgas Penguins ar 4:0 viesos sakaut Aleksandru Ovečkinu un Vašingtonas Capitals.

Pirms kārtējās NHL regulārā turnīra spēles abas komandas šķīra tikai viens punkts un uzvara ļautu Capitals konkurentus apsteigt, tomēr savu skatītāju priekšā neizdevās gūt pat vienus vārtus. Pols Martins un Bo Benets jau pirmajā trešdaļā divreiz pārspēja mājinieku vārtsargu Breidenu Holtbiju, bet otrā perioda pēdējā minūtē Krosbijs vairākumā panāca 3:0. Brīnumi nenotika - Džeimss Nīls atlikušajās 20 minūtēs ar gūtiem vārtiem tikai vēl vairāk nostiprināja Penguins panākumu.

Par mača spožāko zvaigzni atzina Krosbiju, pa diviem rezultativitātes punktiem iekrāja arī Nīls un Martins (pa 1+1), bet divas piespēles Jevgēņijam Malkinam. Tikmēr Marks Andrē Flerī atvairīja visus 18 Vašingtonas metienus. Penguins mājinieku vārtsargu Holtbiju traucēja 40 reizes.

Pēc panākumua Penguins ar 28 punktiem 22 mačos pakāpušies uz 3.vietu Austrumu konferencē, bet Capitals (25, 22) noslīdējuši uz sesto. Tikmēr Krosbijs pēc veiksmīgā snieguma atguvis NHL rezultatīvākā hokejista godu - 22 spēlēs 28 (11+17) punkti.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Otavas "Senators" - Minesotas "Wild" 3:4 (2:1, 0:2, 1:1);
Vašingtonas "Capitals" - Pitsburgas "Penguins" 0:4 (0:2, 0:1, 0:1);
Anaheimas "Ducks" - Ņūdžersijas "Devils" 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:1) - pagarinājumā;
Kalgari "Flames" - Kolumbusas "Blue Jackets" 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) - pagarinājumā.