Rīgā +18 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Noskaties: Daugaviņš NHL spēlē izmēģina savu slaveno bullīti

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš un Otavas Senators komanda pirmdien cieta piekto zaudējumu pēdējās sešas NHL regulārā turnīra spēlēs, viesos ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpjoties Bostonas Bruins. Latvietis pēcspēles metienos izcēlās ar ļoti atraktīvu mēģinājumu, taču Bruins vārtsargu Tūku Rasku pārspēt neizdevās.

Šajā spēlē jau pirmo astoņu minūšu laikā otavieši pēc Giljēma Latandresa un Kaila Turisa precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr līdz otrā perioda vidum uz tablo jau bija līdzsvars. Mājiniekiem izcēlās Šons Torntons un Daniels Pailē. Papildlaikā vārti gūti netika, bet pēcspēles metienos triumfēja Bruins, izšķirošo bullīti realizējot Davidam Krejči.

Vienu no mēģinājumiem tika uzticēts veikt arī Daugaviņam - viņš centās atkārtot savu slaveno pagriezienu, kas reiz jau izdevās AHL mačā, bet Tūka Rasks ar kājsargu ripu pēdējā mirklī tomēr atvairīja. Kasparam šajā mačā 12:34 minūtes uz ledus, divi metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības rādītājs -1.

Senators ar 26 spēlēs iekrātu 31 punktu atrodas 6.pozīcija Austrumu konferencē.