Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - Rīgas Dinamo sāk ar uzvaru pār Amur

Rīgas Dinamo hokejisti ar uzvaru sākuši Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulāro turnīru, izbraukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspējot Habarovskas Amur komandu. Trešdien abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti.

Pirmā perioda sākumā rīdziniekiem vairakkārt nācās aizstāvēties skaitliskajā mazākumā, ilgāku laiku spēlējot trim pret pieciem pretinieku spēlētājiem. Tiesa, rezultātu Dinamo hokejisti atklāja jau spēlējot divu vīru vairākumā, kad spēles 12. minūtē izcēlās Aleksandrs Ņiživijs. Latvijas izlases hokejists kļuva par pirmo vārtu guvēju KHL vēsturē.

Otrajā periodā rīdziniekiem atkal veiksmīga izrādījās skaitliskā pārsvara realizācija. Šoreiz, spēlējot piecatā pret četriem, izcēlās Marsels Hosa. Četras minūtes pirms otrā perioda beigām Kails Vonvigs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Pēdējā perioda sākumā Dinamo nācās izturēt spēli skaitliskajā mazākumā, taču, tūlīt pēc tam Amur hokejisti iekrita pretuzbrukumā un Miķelis Rēdlihs panāca 3:1. Spēles beigās ar rezultatīvu raidījumu intrigu atkal saasināja Peters Nīlanders, taču mājinieku fanus sarūgtināja Mets Elisons, kurš ar lielisku metienu atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Habarovskas Amur – Rīgas Dinamo 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Vārti: 12:15 Niživijs (vair.) 0:1, 29:46 Hosa (Petrovickis, vair.) 0:2, 35:25 Vanvigs (Krisanovs) 1:2, 41:12 Rēdlihs (Hartigans) 1:3, 58:41 Nīlanders (Turkovskis, vair.) 2:3, 58:55 Elisons (Hosa) 2:4.

Soda minūtes: 18:22

Vārtsargi: Moss – Masaļskis