Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - Širokovam vārti otrajā spēlē pēc kārtas, Amur pārspēj Baris

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā otrajā spēlē pēc kārtas ar rezultatīvu metienu izcēlies Latvijas izlases uzbrucējs Aleksejs Širokovs, kura pārstāvētais Habarovskas Amur pirmdien savā laukumā ar 5:3 pārspēja Astanas Baris. Georgija Pujaca rezultatīvā piespēle nepalīdzēja Novosibirskas Sibirj pārspēt Salavat Julajev, bet Aleksandra Jerofejeva pārstāvētais Novokuzņeckas Metallurg atzina Omskas Avangard pārākumu.

Širokovs otrās trešdaļas vidū realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 4:1 savas komandas labā. Baris hokejisti pietuvojās līdz 3:4, taču punktu spēlei pielika Amur hokejists Igors Ignatuškins, raidot ripu jau tukšos sāncenšu vārtos. Latvijas izlases uzbrucēja gūtie vārti izrādījās uzvaru nesošie.Širokovs šosezon Amur sastāvā aizvadījis 40 spēles, guvis septiņus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs jau četrās spēlēs pēc kārtas guvis vismaz vienu rezultativitātes punktu.

Citā spēlē pagājušās sezonas regulārā turnīra uzvarētāji Ufas Salavat Julajev pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, ar 4:2 pārspējot Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Novosibirskas Sibirj. Pujacs rezultatīvi asistēja komandas pirmo vārtu guvumā pirmās trešdaļas vidū, kad rezultāts kļuva 1:1.

Aleksandra Jerofejeva pārstāvētais Novokuzņeckas Metallurg savā laukumā ar 2:3 piekāpās Omskas Avangard.

Habarovskas Amur 45 spēlēs guvis 50 punktus un KHL austrumu zonā dala astoto vietu ar Sibirj. Novokuzņeckas Metallurg ar 42 punktiem atrodas pēdējā vietā zonā 12 komandu konkurencē.

(papildināta ar Sibirj un Metallurg spēļu iznākumiem)

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...