Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

papildināts (23:13) - Sprukts un Rēdlihs ar minimālu zaudējumu sāk KHL Rietumu pusfinālu

Latvijas hokeja izlases uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētais KHL klubs Jarloslavļas Lokomotiv ar minimālu zaudējumu viesos ceturtdien uzsāka Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālu. Aizvadītajā mačā Lokomotiv ar 0:1 (0:1; 0:0; 0:0) atzina Sanktpēterburgas SKA pārākumu.

Vienīgos vārtus jau spēles 4.minūtē guva SKA norvēģu uzbrucējs Patriks Toresens, kurš izmantoja fantastisku Romana Červenkas piespēli. Spēles turpinājums aizritēja ar mājinieku pārsvaru, tomēr nevieni vārti vairāk tā arī gūti netika. SKA pa Kērtisa Senforda sargātajiem vārtiem veica 32 metienus, kamēr Lokomotiv atbildēja ar 18 - tos visus atvairīja Aleksandrs Salāks.

Sprukts un Rēdlihs kopā ar Džefu Pletu darbojās vienības otrajā uzbrucēju virknējumā. Miķelim 16:35 minūšu laikā viens nesekmīgs metiens, bet Jānim (13:52) divi metieni, trīs uzvarēti iemetieni no septiņiem un viens spēka paņēmiens.

Abu komandu otrā cīņa sērijā notiks piektdien turpat Sanktpēterburgā. Sērija ritēs līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Pirmajā kārtā SKA ar 4:0 pārspēja Maskavas CSKA, bet Lokomotiv ar 4:3 lika kapitulēt divkārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem Maskavas Dinamo.

Tikmēr otru konferences pusfinālu ar zaudējumu uzsāka Rīgas Dinamo pāridarītāji Doņeckas Donbass, kas viesos ar 2:5 atzina Prāgas Lev pārākumu. Šajā mačā jau līdz otrās trešdaļas izskaņai Lev bija panākuši rezultātu 5:0, viesiem abus vārtus gūstot noslēdzošajās 20 minūtēs. Bārtulim 18:01 spēles laiks, viens neprecīzs metiens un viens spēka paņēmiens. Otrā spēle piektdienas vakarā turpat Prāgā.

Lev pirmajā kārtā ar 4:0 apspēlēja līgas debitantus Zagrebas Medveščak, bet Donbass ar 4:3 lika kapitulēt rīdziniekiem.