Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Pasaules čempionāta bronzas medaļas Zviedrijas hokejistiem

Pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas otro gadu pēc kārtas izcīnījuši Zviedrijas izlases hokejisti, kuri svētdien “mazajā finālā” ar 3:1 pārspēja turnīra saimniekus Vācijas valstsvienību.Jau trešajā minūtē zviedri izvirzījās vadībā, taču turpmāk savu ievērojamo pārsvaru ripas pārvaldīšanā un metienos nespēja realizēt – ne līdz pirmās trešdaļas beigām, ne otrajā trešdaļā.

Sīkstie vācieši, kuri pērn pasaules čempionātā palika 15.vietā, bet medaļas pēdējo reizi izcīnīja 1976.gada ziemas olimpiskajās spēlēs, pateicoties veiksmīgai Denisa Endrasa un pacietīgai laukuma spēlētāju spēlei, neļāva starpībai pieaugt, bet otrā perioda beigās arī panāca izlīdzinājumu. Pretuzbrukumā ar atkārtotu metienu neizšķirtu panāca Aleksandrs Barta.Diezgan ātri un ne bez veiksmes palīdzības Zviedrijas hokejistiem gan izdevās diezgan ātri atgūt vadību. Andersona no asa leņķa raidīta ripa rikošetā no aizsarga nūjas iespurdza starp Endrasa kājsargiem vārtos. Cīņas izskaņā mājinieku galvenais treneris Ūve Krups nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, taču ielaida trešos vārtus – otrreiz spēlē atzīmējās Jonass Andersons.

Šī bija pēdējā spēle līdzšinējam Zviedrijas valstsvienības galvenajam trenerim Bengtam Okem Gustafsonam.

Plkst.21.30 pēc Latvijas laika sāksies fināls Krievija – Čehija (tiešraide TV3).

Pasaules čempionāts, par 3.vietu

Zviedrija – Vācija 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Vārti: 2:56 Pējervi-Svensons (Bakmans) – 1:0, 36:03 Barta (Kreicers) – 1:1, 43:57 Andersons (Vallins, Juhansons) – 2:1, 59:27 Andersons (t.v.) – 3:1.
Metieni: 42 - 21
Soda min.: 4 - 6

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...