Raitums "sausā", Lavijas hokejisti vēlreiz uzvar Franciju

prieks par Raitumu, bet bažas par bezzobaino uzbrukumu
b
dinamo jānomaina masaļskis ar raitumu
Pičuks
P
Prieks par Mārtiņa atgriešanos. Prieks par hokeja jauno maiņu - pieredze rodas spēlējot!
uh
u
Nu, re kā var uzvarēt arī bez trennera.Vai mūsu izlasei vajag Znaroku??????????
Arturs M
A
Tas ir labs piemērs,kā viens treneris nevar vadīt divas nopietnas komandas,lai ka gribētos!Spēle bija pašvaka.
Otardz
O
Lūk, tik garlaicīgs kļūst hokejs, kad vieni nevar, bet otri negrib spēlēt! Bez trenera klātbūtnes mūsējie "močī kā tantuki". Nu tas beidzot ir skaidrs, ka Lipmanu ar Baldonieku neviens neņem galvā...
Tiks
T
Būtībā jau teiši Māris Baldonieks sagatavoja LV komandu šai pārbaudes spēlei...
Sekoju līdzi
S
1) Trešdien Latvijas- Francijas pirmajā savstarpējā spēlē Latvija uzvarēja ar 4 :1. 3 no 4 vārtiem - pēc ļoti skaistām izspēlēm, guva uzbrucēju trijnieks Cipulis - Vasiļjevs – Ņiživijs, kuriem ceturtdien tika dota atpūta. 2) Ceturtdien Latvijas hokejisti uzvarēja ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) un pa 1 x viesu vārtsargu pārspēja Roberts Bukarts un Andris Džeriņš. 1.periodā spēles 13. minūtē vārtus Latvijai guva Roberts Bukarts pēc Jēkaba Rēdliha un Sergeja Pečuras piespēlēm. 2.periods bija abpusēji pavirša un parupja spēle, kurā laiku pa laiku bija arī vārtu gūšanas momenti, piemēram, Mārtiņa Karsuma bīstamais metiens, kas skāra vārtu stabu. Tomēr nedz mājniekiem, nedz viesiem neizdevās rezultātu palielināt. 3.priodā neilgi pirms spēles beigām ripu tukšos vārtos raidīja Guntis Džeriņš, kam asistēja Gints Meija.
riņķī apkārt
r
Balodnieks mierīgi var turpināt vadīt spēles arī PČ. Nākošajā sezonā Šuplers trenēs komandu tālāk KHL turnīra laikā. Nav ko nomocīt Znaroku, lai viņš vienā mierā trenē savus miličus tālāk un ņem Gagarina kausu, visu cieņu, bet šitas trilleris par neaizvietojamu cilvēku ...:)
talsinieks
t
Prieks par Raitumu, par atgriesanos izlase ar sauso speli! Veiksmi!!!
Viedoklis
V
Otrā spēlē izlase neizskatījās tik pārliecinoša .bet tas arī saprotams. jo nespēlēja divas spēcīgākas maiņas.Arī Znaroks pirmā spēlē neizskatījās labā formā,jo vadīt divas komandas vienlaicīgi nav viegli. Ar padomiem un rīkojumiem komandu ,veksmĪgi sagatavot PČ diez vai ir iespējams.