Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Rēdliham un Lokomotiv ceturtais panākums pēc kārtas; Ozoliņš Atlant komandā debitē ar uzvaru

Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs piektdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas Lokomotiv komanda.
Aizvadītajā cīņā Lokomotiv izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pieveica Čerepovecas Severstaļ vienību.

Rēdlihs, kurš maču sāka pirmajā uzbrucēju trijniekā, šoreiz laukumā pavadīja 15 minūtes un 41 sekundi, cīņas gaitā veicot trīs nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem.

Vienīgos vārtus jau spēles sestajā minūtē guva Stafans Kronvals, bet Lokomotiv komandas vārtsargs Vitālijs Koļesņiks atvairīja 37 pretinieku metienus. Jāizceļ, ka šī Jaroslavļas klubam bija pirmā sausā uzvara šosezon.

Savu pirmo spēli Mitišču Atlant komandā piektdien aizvadīja latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, palīdzot tai izbraukumā ar 5:4 (0:0, 2:4, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveikt Čehovas Vitjaz vienību. Ozoliņš spēlēja trešajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 21 minūti un 23 sekundes, kuru laikā veica vienu nesekmīgu metienu pa pretinieku vārtiem.

Jāizceļ, ka trešos vārtus Atlant komanda zaudēja lielā mērā pateicoties Ozoliņam, kurš pēc Dināra Hafizuļina metiena neveiksmīgi pielika nūju un ripa ielidoja vārtos. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru viesiem nodrošināja Ņikita Točickis.

Pēc šiem mačiem KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Atlant komanda ar 20 punktiem desmit spēlēs pakāpās uz otro vietu, bet Lokomotiv ar 19 punktiem deviņos mačos ieņem trešo pozīciju.