Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Rīgas Dinamo četru spēļu izbraukumā dodas ar iepriekš savainoto Cibuļski ierindā

Izbraukumā dosies 25 hokejisti: trīs vārtsargi – Jūakims Ēriksons, Jakubs Sedlāčeks un Nils Grīnfogels; deviņi aizsargi – Stīvens Seigo, Tomāšs Kundrāteks, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Kristaps Sotnieks, Ēriks Ševčenko, Māris Jass, Aleksandrs Jerofejevs un Oskars Cibuļskis, kurš ir atguvies no savainojuma; 13 uzbrucēji – Lauris Dārziņš, Tims Sestito, Ville Leino, Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis, Gints Meija, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Armands Bērziņš, Edgars Kulda, Māris Bičevskis un Vitālijs Pavlovs.

Izbraukumā nedosies savainotais uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs un cits uzbrukuma spēlētājs Roberts Locāns, kurš palīdzēs HK Rīga komandai svarīgās MHL čempionāta spēlēs.

Pirmdien Rīgas Dinamo komanda, pēc starptautisko spēļu pārtraukuma atsākot KHL regulāro čempionātu, devusies izbraukumā uz Kazahstānu un Krieviju, kur tiksies ar četrām Austrumu konferences komandām – Astanas Baris (10. novembris), Omskas Avangard (12. novembris), Hantimansijskas Jugra (14. novembris) un Jekaterinburgas Avtomobilist (16. novembris).

Rīgas Dinamo komanda pēdējā mačā pirms starptautisko spēļu pārtraukuma ar 0:2 viesos piekāpās Minskas Dinamo, pārtraucot četru uzvaru sēriju. Tā bija tikai otrā reize 28 spēlēs, kad dinamieši nespēja gūt vārtus. Ar 34 punktiem rīdzinieki Rietumu konferencē ieņem 13.vietu 14 klubu konkurencē. No labāko astoņnieka Dinamo komandu šķir pieci punkti.

Pēc šī izbraukuma Rīgas komanda no 24. līdz 29.novembrim aizvadīs trīs spēles savā laukumā ar Soči, pašreizējo līgas līdervienību Jaroslavļas Lokomotiv un Arta Ābola vadīto Toljati Lada komandu, kuras pamatvārtsargs ir Edgars Masaļskis.

Rīgas Dinamo spēles izbraukumā (Latvijas laiks):

Otrdiena, 10. novembris, plkst. 15:30, Astana, Baris - Rīgas Dinamo

Ceturtdiena, 12. novembris, plkst. 15:00, Omska, Avangard - Rīgas Dinamo

Sestdiena, 14. novembris, plkst. 13:30, Hantimansijska, Jugra - Rīgas Dinamo

Pirmdiena, 16. novembris, plkst. 16:00, Jekaterinburga, Avtomobilist - Rīgas Dinamo