Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Rīgas Dinamo zaudē arī trešajā pārbaudes spēlē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo sestdien Baltkrievijā notiekošā pārbaudes turnīra noslēdzošajā spēlē ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) piekāpās mājiniecei Minskas Dinamo. Līdz ar to Rīgas Dinamo komanda piedzīvoja zaudējumus visās trijās šī turnīra spēlēs, to noslēdzot pēdējā - sestajā - vietā.

Atšķirībā no pirmajām divām pārbaudes turnīra spēlēm Rīgas Dinamo vārtos šoreiz stājās Jānis Kalniņš, tādējādi nomainot Džastinu Pītersu.

Tiesa, tas gan neglāba rīdziniekus no pārliecinošas neveiksmes. Pirmajā trešdaļā rezultāts palika neatklāts, bet otrajā periodā izcēlās Jegors Šarangovičs, Daņila Karabans, Jevgēņijs Ļisovecs, kuri tādējādi izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:0. Arī rīdziniekiem otrajā trešdaļā bija pāris labas izredzes izcelties, tomēr tās palika neizmantotas.

Lai arī noslēdzošajās 20 minūtēs rīdzinieki mēģināja atspēlēties, tas neizdevās, turklāt 58.minūtē Dmitrijs Abrožeičiks raidīja jau ceturto ripu Kalniņa sargātajos vārtos, uzstādot cīņas galarezultātu.

Pēc mača sekoja arī pēcspēles metienu sērija, kurā ar 2:0 uzvarēja Rīgas Dinamo. Pa vārtiem guva Edgars Kulda un Emīls Ģēģeris.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Sanda Ozoliņa debijā galvenā trenera amatā Dinamo trešdien ar 1:3 piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, bet pēc tam pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Hantimansijskas Jugra.

Līdz ar to Rīgas klubs savā apakšgrupā ieņēma trešo vietu.

Savukārt Minskas Dinamo vispirms ar 3:6 zaudēja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas Dinamo, bet pēc tam ar 2:5 atzina Minskas Junostj pārākumu.

Sestdien finālā par uzvaru turnīrā cīnīsies Maskavas Dinamo un Lokomotiv, par trešo vietu spēkosies Jugra un Junostj.