Rīgā +5 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīgas Dinamo ar uzvaru pār Severstaļ pārtrauc neveiksmju sēriju

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē Liepājā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) piektdien uzvarēja Čerepovecas Severstaļ komandu, pārtraucot triju zaudējumu sēriju.KHL Rietumu zonas turnīra tabulā rīdzinieki ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem priekšpēdējo 11.vietu, bet Severstaļ ar 10 punktiem deviņos mačos ir astotie.Nākamo spēli Dinamo hokejisti aizvadīs svētdien Arēnā Rīga pret Mitišču Atlant vienību.

6.minūtē ripa pirmo reizi ielidoja Masaļska vārtos, taču mirkli iepriekš vārtsargs tika nogāzts. Vārtu guvums netika ieskaitīts, toties viesi pirmo reizi ieguva skaitlisko pārsvaru.

Pirmās trešdaļas vidū rezultātu atklāja Aleksandrs Ņiživijs. Saņēmis Sprukta piespēli Čerepovecas komandas zonas vidū, viņš bez ripas apturēšanas trieca to Severstaļ vārtos – 1:0.

Arī atlikusī pirmā perioda daļa aizritēja ar Dinamo hokejistu pārsvaru, taču izmantot to neizdevās.

Otrajā periodā ritēja līdzīga cīņa ar diezgan niecīgu skaitu vārtu gūšanas momentu. Trešdaļas otro pusi aktīvāk nospēlēja Severstaļ hokejisti un pelnīti panāca izlīdzinājumu. Masaļaska atvairīto ripu vārtos raidīja Aleksandrs Zevahins – 1:1.

Trešdaļas beigās rīdzinieki nonāca skaitliskajā mazākumā, taču šajā brīdī pamanījās atgūt vadību. Izmantojot viesu aizsargu kļūdu uz zilās līnijas, pretuzbrukumā izslidoja Jānis Sprukts. Viņa metienu Severstaļ vārtsargs Staņa atvairīja, taču cīņā ar pretinieku aizsargu veiklāks bija Marsels Hosa – 2:1.

Trešā perioda astotajā minūtē Severstaļ hokejisti vēlreiz panāca izlīdzinājumu. Pēc paviršas mājinieku spēles aizsardzībā Oļegs Gubins otro reizi pārspēja Masaļski. Un arī turpinājumā bīstamāk uzbruka Čerepovecas komanda.

Pamatlaiks jau ritēja uz beigām, kad veiksme beidzot uzsmaidīja Dinamo hokejistiem. Ļoti aktīvi pretinieku zonā nospēlēja Ņiživijs, piesaistot sev vairākus pretspēlētājus, tad atspēlēja ripu sāncenšu netraucētajam Sandim Ozoliņam, kurš sešas sekundes līdz beigām ar slīpu metienu rikošetā no Severstaļ aizsarga slidas ievirzīja ripu vārtos.

Pirms spēles ar Severstaļ Rīgas komandas sastāvā tika pieteikts kanādiešu uzbrucējs Adrians Fosters, bet Roberts Bukarts nosūtīts uz fārmklubu Dinamo/Juniors.

Pirms šīs cīņas KHL Rietumu zonas turnīra tabulā rīdzinieki ar sešiem punktiem astoņās spēlēs ieņem pēdējo 12.vietu, bet Severstaļ ar 10 punktiem astoņos mačos ir astotie.

Abās pagājušās sezonas savstarpējās spēlēs Dinamo zaudēja – 1:2 un 1:3.

KHL čempionāts

Rīgas Dinamo – Severstaļ 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Vārt
i: 9.54 Ņiživijs (Sprukts, Cipulis) – 1:0, 34:47 Zevahins (Smreks) – 1:1, 37:52 Hosa (Sprukts, maz.) – 2:1, 47:21 Gubins (Straka) – 2:2, 59:54 Ozoliņš (Ņiživijs) – 3:2

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...