Rīgā +5 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīgas Dinamo Čeļabinskā pēcspēles metienos piekāpjas vietējam Traktor

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas Dinamo izbraukuma sēriju Čeļabinskā noslēdza ar zaudējumu pēcspēles metienos 4:5 vietējam Traktor.

Spēles pirmo trešdaļu aktīvāk sāka rīdzinieki, nopelnot iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā.  Diemžēl minūti pēc Martina Grenjē noraidījuma divu minūšu sodu nopelnīja Marsels Hosa, bet drīz pēc tam Pjērs Daženē izvirzīja vadībā mājiniekus. Kad laukumā atgriezās Grenjē, Traktor panāca jau 2:0 - skaitlisko pārsvaru izmantoja Pāvels Boičenko.

Spēles 12.minūtes sākumā Edgaram Masaļskim nācās kapitulēt trešo reizi, kad 3:0 mājinieku labā panāca Daženē. Komandas galvenais treneris Jūliuss Šuplers Masaļska vietā laukumā sūtīja Martinu Pruseku, bet noraidījumu nopelnīja Kristaps Sotnieks. Mazākumu izdevās izturēt, bet dažas minūtes vēlāk rezultāta starpību samazināja Marsels Hosa. Līdz trešdaļas beigām ritēja līdzīga cīņa, bet rezultāts palika nemainīgs.

Arī otro trešdaļu Dinamo hokejisti sāka aktīvāk, taču nokļuva skaitliskajā mazākumā - divu minūšu sodu saņēma Miķelis Rēdlihs. Pēc noturētā mazākuma komandas nokļuva mainīgās lomās, un viesu skaitlisko pārsvaru realizēja Lauris Dārziņš, panākot 2:3.

Trešdaļas turpinājumā Oļegs Piganovičs divas reizes pēc kārtas nopelnīja noraidījumus, un rīdzinieki abas reizes izmantoja skaitlisko pārsvaru. Abas reizes vārtus guva Sandis Ozoliņš. Vārtsargu maiņu veica arī Traktor galvenais treneris, kurš Daņilas Alistratova vietā sūtīja Vladislavu Fokinu. Viesi uz karstām pēdām metās pārbaudīt jauno vārtsargu, taču Fokins izturēja. Trešdaļas 18.minūtē Ravils Gusmanovs mūsu soda laukumā apspēlēja Kristapu Sotnieku un izlīdzināja mača rezultātu 4:4. Otrās trešdaļas beigās kārtējo noraidījumu nopelnīja mājinieki, taču līdz perioda finālsirēnai to vārtu guvumā pārvērst neizdevās.

Pēdējās trešdaļas sākumā rīdzinieki aptuveni minūti spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču to izmantot neizdevās. Piektajā minūtē uz sodīto soliņa sēdās Dinamo leģionārs Adrians Fosters, bet viesi skaitliskajā mazākumā noturēja rezultātu nemainīgu. Līdz pamatlaika beigām Dinamo bija vairāk iespēju nodrošināt uzvaru bez papildlaika palīdzības, taču iespējas palika neizmantotas un pirmo reizi šosezon nācās spēlēt papildlaikā.

Papildlaikā abas komandas spēlēja piesardzīgi un pie labām vārtu gūšanas situācijām neizdevās tikt ne vieniem, ne otriem, un mača uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienu sērijā.

Bullīšos pēc Aleksandra Ņiživija un Ravila Gusmanova rezultatīvajiem metieniem precīzi bija tikai mājinieku hokejists Jevgēņijs Skačovs, kurš nodrošināja uzvaru Traktor.

Dinamo hokejisti regulārā turnīra 14 spēlēs guvuši 13 punktus un Austrumu zonā ieņem pēdējo vietu.

aa

Kontinentālā hokeja līga
Čeļabinskas Traktor — Rīgas Dinamo 4:4
(3:1, 1:3, 0:0, 0:0, 1:0)
Vārti: 7:09 Daženē (Popovs) 1:0, 8:44 Boičenko (Piganovičs, Skačkovs, vair.) 2:0, 11:04 Popovs (Abids) 3:0, 16:07 Hosa (Iguldens) 3:1, 28:05 Dārziņš (Meija, vair.) 3:2, 32:06 Ozoliņš (Hosa, vair.) 3:3, 33:11 Ozoliņš (Hosa, vair.) 3:4, 37:41 Gusmanovs (Kuzņecovs) 4:4, 65:00 Skačovs 5:4.

Soda metieni: Ņiživijs 0:1, Gusmanovs 1:1, Dārziņš 1:1, Skačovs 2:1, Hosa 2:1.

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...