Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Rīgas Dinamo hokejisti nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju Čeļabinskā

Rīgas Dinamo hokejisti svētdien Čeļabinskā Kontinentālās hokeja līga spēlē ar 1:4 zaudēja vietējai Traktor komandai. KHL Rietumu zonas turnīra tabulā Rīgas Dinamo ar (37) punktiem 26 spēlēs ieņem septīto vietu. Četru spēļu izbraukuma tūri rīdzinieki noslēgs otrdien Maskavā pret CSKA vienību.

Rīgas Dinamo Čeļabinskā bija piedzīvojuši zaudējumus arī abās iepriekšējās spēlēs pagājušajā un aizpagājušajā sezonā.

Šuplers: nespējām dabūt ripu pat tukšos vārtos

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (5:3 pret Magņitogorskas Metallurg) rīdzinieku sastāvā izmaiņas nav notikušas.

Cīņu ļoti aktīvi sāka mājinieki, un jau pirmajās trijās minūtēs rīdzinieku vārtsargam Holtam nācās atvairīt piecus diezgan bīstamus metienus. Taču Dinamo diezgan ātri spēli izlīdzināja, un līdz pirmajam pārtraukumam uz ledus ritēja līdzīga, mierīga un ne pārāk aizraujoša cīņa.

Perioda pēdējā pusotrā minūtē palika trijatā pret pieciem mājiniekiem, un Hannesam Hīvonenam izdevās pārspēt Holtu - 0:1.

Otrās trešdaļas sākumā pēc efektīga individuālā gājiena Traktor pārsvaru divkāršoja Petrs Vampola - 0:2.

Rīdziniekiem uzbrukumā labu brīdi nekas prātīgs nesanāca, līdz perioda vidū izdevās sodīt Čelabinskas komandu par noteikumu pārkāpumu. Mājinieku vārtsarga Sokolova atvairīto ripu vārtos pāradresēja Jānis Sprukts. Viņam šie bija trešie vārti pēdējās divās spēlēs - 1:2.

Trešā perioda sākumā teritoriāls pārsvars jau piederēja Dinamo hokejistiem. Lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu bija Hartiganam, taču viņa metiens pretuzbrukumā trāpīja pa vārtu staba ārējo malu. Arī turpinājumā rīdzinieki uzbruka vairāk, taču pie panākuma nekādi nespēja tikt.

Pamatlaika pēdējās četrās minūtēs Čeļabinskas hokejisti guva divus vārtus. Vispirms Jevgeņijam Kuzņecovam cīņā ar Dinamo aizsargiem izdevās izslidināt ripu caur Holta kājsargiem, bet brīdi vēlāk rīdzinieku vārtsarga atsisto ripu pielaboja Aleksejs Tertišnijs - 1:4.

Kontinentālā hokeja līga

Čeļabinskas Traktor - Rīgas Dinamo 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Vārti: 18:37 Hīvonens (Žirū, Kvints, vair.) - 1:0, 25:27 Vampola - 2:0, 33:17 Sprukts (Galviņš, Dārziņš, vair.) - 2:1, 56:05 Kuzņecovs - 3:1, 57:08 Tertišnijs (Piskunovs, Žirū) - 4:1

Metieni: 30 - 29
Soda min.: 12 - 12
Iemetieni: 27 - 35

Dinamo: Holts, Cibuļskis – Ozoliņš, Ņiživijs – Hartigans – Surovijs, J.Rēdlihs – Galviņš, Dārziņš – Sprukts – M.Rēdlihs, Reķis – Kr.Rēdlihs, Karsums – Mikušs - Ankipāns, Bukarts – Džeriņš – Meija