Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīgas Dinamo hokejisti Ņižņekamskā uzvar Ņeftehimik

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas spēlē Ņižņekamskā ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Ņeftehimik komandu. Vārtus Dinamo labā guva Mets Elisons, Mārtiņš Cipulis un Lauris Dārziņš. No piecu izbraukuma spēļu sērijas dinamieši atgriežas ar četrām uzvarām.Dinamo vārtus sargāja Martins Pruseks, kurš divās iepriekšējās spēlēs neielaida nevienu ripu.

Diemžēl jau 4.minūtē viņa “sausajai” sērijai pienāca gals – mājinieki izvirzījās vadībā pēc Kočetkova metiena.Lielāko daļu otrā perioda rīdzinieki bija spiesti spēlēt mazākumā – tiesnesis Dinamo hokejistiem piešķīra piecus divminūšu noraidījumus. Izturējuši četratā, viesi trešdaļas beigās paši ieguva divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru, un Elisons panāca neizšķirtu – 1:1.Trešajā trešdaļā līdzīga situācija atkārtojās vēlreiz. Dinamieši nosargāja savus vārtus skaitliskajā mazākumā un drīz pēc tam Cipulis vadībā izvirzīja jau viesus. Pēdējo ripu Dārziņš ieraidīja četras sekundes līdz beigām tukšos vārtos.Turnīra tabulā Dinamo saglabāja 15.vietu (48 punkti 35 spēlēs).

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs 24.decembrī savā laukumā ar Omskas Avangard.

jhlkj

Artis Ābols: Veiksme tika nopelnīta smagā darbā

Kontinentālā hokeja līga

Ņeftehimik – Rīgas Dinamo 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Vārti: 3:38 Kočetkovs (Starosta) – 1:0, 39:07 Elisons (Tribuncovs, Hartigans, vair.) – 1:1, 45:31 Cipulis (Ņiživijs) – 1:2, 59:56 Dārziņš (Laviņš, Hosa) – 1:3.