Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Rīgas Dinamo pēcspēles metienos pieveic KHL jaunpienācējus Bratislavas Slovan

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas Dinamo jaunās sezonas otrajā mačā sestdien ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā izbraukumā pieveica līgas jaunpienācējus Bratislavas Slovan no Slovākijas, tiekot pie savas pirmās uzvaras šosezon.

Savukārt Slovan komanda nopelnīja pirmo punktu šosezon.

Cīņas rezultātu jau desmitajā sekundē atklāja Miks Indrašis, kurš ātrajā uzbrukumā izmantoja Mārtiņa Karsuma piespēli. 28.minūtē izlīdzinājumu panāca Mario Bližņaks, bet 37.minūtē Karsums atguva vadību rīdziniekiem. Savukārt neizšķirtu otro reizi Slovan panāca 55.minūtē, kad precīzs bija Mihels Mikliks.

Tikmēr pēcspēles metienos rīdzinieki uzvarēja ar 2:1, uzvaru nesošos vārtus gūstot Robam Šrempam.

Šajā mačā Rīgas Dinamo vārtus atkal sargāja Māris Jučers. No izbraukuma sērijā līdzi paņemtajiem hokejistiem malā palikuši aizsargi Arvīds Reķis un Mārtiņš Porejs, kā arī uzbrucēji Māris Bičevkis un Roberts Bukarts. Savukārt debiju KHL šajā cīņā piedzīvo uzbrucēji Raitis Ivanāns un Miks Lipsbergs.

Jauno sezonu Dinamo sāk ar trim izbraukuma mačiem, kuriem sekos trīs spēles savu skatītāju priekšā. Izbraukuma sērijas ievadā Latvijas klubs ceturtdien ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Čehijas klubam Prāgas Lev, bet pirmdien to gaida cīņa ar Maskavas CSKA vienību, kurā spēlē bijušais Rīgas komandas uzbrucējs Jānis Sprukts.

Jaunās sezonas pirmo spēli savā laukumā Latvijas komanda aizvadīs 13.septembrī pret Novosibirskas Sibirj vienību, kurā spēlē latviešu aizsargs Artūra Kulda.

Dinamo šogad spēlē vienā KHL divīzijā ar čempionvienību Maskavas Dinamo, kā arī ar Sanktpēterburgas SKA, Čehovas Vitjaz, Ukrainas komandu Doņeckas Donbass, Bratislavas Slovan un Lev. Šīs komandas cīnās Rietumu konferences Bobrova divīzijā.

Dinamo komandai jaunajā sezonā izvirzīti visaugstākie mērķi, proti, izcīnīt Gagarina kausu. Savukārt minimālais komandas uzdevums ir iekļūšana izslēgšanas spēlēs.

Uz šo un vēl nākamajām divām sezonām Dinamo spēļu translēšanas tiesības pieder Mediju grupai Modern Times Group (MTG).