Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Rīgas Dinamo Voskresenskā uzvar Himik

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē uzvarēja Voskresenskas Himik 2:1 (0:0, 1:0, 1:1). Vārtus viesu labā guva Mārtiņš Cipulis un Marks Hartigans.Pirmā trešdaļa pagāja visai līdzīgā cīņā ar nelielu viesu komandas pārsvaru, ko gan mazinājuši trīs noraidījumi rīdzinieku sastāvā.

Otrās trešdaļas sākumā dažas sekundes pēc tam, kad laukumā bija atgriezies noraidītais Himik hokejists, ar precīzu metienu rezultātu atklāja Cipulis. Dažu minūšu laikā rīdziniekiem bija vairākas labas iespējas gūt otros vārtus, tomēr mājiniekus glāba vārtsargs Jegorovs. Trešās trešdaļas sākumā Himik hokejisti panāca izlīdzinājumu, taču jau četras minūtes vēlāk Hartigans, spēlējot vairākumā, atkal vadībā izvirzīja dinamiešus. Minimālo pārsvaru izdevās nosargāt līdz pamatlaika beigām.Pirmo reizi spēli Dinamo vārtos sāka zviedru vārtsargs Daniels Sperle.KHL turnīra tabulā pēc šīs uzvaras Dinamo pakāpušies no 12.uz devīto vietu.Kontinentālā hokeja līgaHimik – Rīgas Dinamo 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)Vārti: 25:28 Cipulis (Ņiživijs, Širokovs) – 0:1, 43:15 Romanovs (Petrovs) – 1:1, 47:30 Hartigans (Galviņš, vair.) – 1:2