Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Rīgas Dinamo zaudējums Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas finālmačā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas Dinamo sestdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas pilsētas Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas finālmačā, kurā ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) piekāpās Maskavas Spartak komandai.

Pirmajā trešdaļā pēc Štefana Ružičkas un Aleksandra Hohlačova precīziem metieniem Spartak izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē jaunais Rīgas Dinamo uzbrucējs Elvijs Biezais, kurš raidīja ripu tuvajā vārtu stūrī un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

20 minūtes vēlāk Ružička guva vēl vienus vārtus, bet priekšpēdējā cīņas minūtē Miks Indrašis ļāva rīdziniekiem pietuvoties līdz 2:3. Cīņas izskaņā Rīgas Dinamo nomainīja vārtsargu Mīkaelu Telkvistu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr izlīdzinājumu nepanāca.

Kā ziņots, pirmajā posmā Rīgas Dinamo ar trim uzvarām trijās spēlēs ieņēma pirmo vietu. Sākotnēji Latvijas vienība ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzvarēja Spartak komandu, turpinājumā ar 5:3 pārspēja Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto līgas čempionvienību Maskavas Dinamo, bet trešajā cīņā ar 3:0 uzvarēja vietējo Torpedo komandu.

Ar astoņiem punktiem trīs spēlēs Rīgas Dinamo ieņēma pirmo vietu, Spartak ar četriem punktiem ierindojās otrajā pozīcijā, bet Maskavas Dinamo un Torpedo vienības iekrāja pa trim punktiem.

Sestdien aizvadītajā spēlē par trešo vietu Torpedo ar 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) pārspēja Maskavas Dinamo.