Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

SKA hokejisti pārtrauc Rīgas Dinamo sešu uzvaru sēriju

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas spēlē Sanktpēterburgā 11 400 skatītāju klātbūtnē piekāpās SKA komandai – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1). Šī bija rīdzinieku pirmā neveiksme pēc sešu uzvaru sērijas 2008.gada nogalē.Pirmos vārtus mājinieki guva 15.minūtē, spēlējot vairākumā. Trešdaļas beigās rīdziniekiem pusminūti bija divu spēlētāju skaitliskais pārsvars, taču to izmantot neizdevās.

Otrā perioda sākumā Sanktpēterburgas kluba hokejisti vēlreiz realizēja vairākumu, panākot 2:0, bet divas minūtes līdz beigām guva arī trešos vārtus.Arī trešās trešdaļas sākumā SKA komanda sodīja Dinamo par noteikumu pārkāpumu – turklāt trešo reizi spēlē ripa ielidoja Pruseka vārtos, kad uz sodīto soliņa bija Armands Bērziņš. Priekšpēdējā minūtē tieši viņam bija viena no labākajām iespējām gūt goda vārtus, taču uzdevumu augstumos bija SKA vārtsargs Roberts Ešs.Citā KHL spēlē Toljati Lada ar 2:3 zaudēja Mitišču Atlant. Pirmos vārtus Lada labā guva Latvijas valstsvienības spēlētājs Georgijs Pujacs.

KHL čempionāts

SKA – Rīgas Dinamo 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Vārti
: 14:13 Kučerjavenko (Golovins, vair.) – 1:0, 22:40 Babenko (Zjuzins, vair.) – 2:0, 37:43 Makarovs (Kučerjavenko, Nemirovskis) – 3:0, 42:27 Safronovs (Golovins, vair.) – 4:0.