Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

SKA nomētā Atlant, bet zaudē;Znaroks&Co vadībā pret Torpedo

Sanktpēterburgas SKA savā laukumā trešdien neprata noslēgt KHL Rietumu konferences pusfinālsēriju, piekāpjoties Mitišču Atlant ar 1:3. Otrā pusfinālā tikmēr Oļega Znaroka trenētie Maskavas Dinamo ar 4:2 izbraukumā pārspēja Ņižņijnovgorodas Torpedo, nonākot soļa attālumā no konferences fināla.

SKA bija vadībā sērijā ar 3:1, tomēr šodien to noslēgt savā labā neizdevās. Pirmo periodu komandas noslēdza neizšķirti (1:1) bet 34.minūtē Iļja Kablukovs guva, kā vēlāk izrādījās, uzvaras vārtus. Trešo ripu desmit sekundes pirms mača beigām jau tukšos vārtos raidīja Branko Radivojevičs – 3:1. Labs spēles raksturotājs šoreiz ir metienu attiecība – 42:13 SKA labā, Atlant vārtsargs Konstantīns Baruļins atvairīja 41 metienu! Sērijas 6.spēle notiks piektdien Mitiščos.

Oļega Znaroka trenētie Dinamo tikmēr uzvarēja jau otro spēli pēc kārtas pret Torpedo, šoreiz viesos. Ņižņijnovgorodas līdzjutēji gavilēja jau mača 44.sekundē, kad Aleksejs Ugarovs vairākumā rezultātu atklāja. Tomēr maskavieši pacietīgi atspēlējās – vienu ripu atguva jau pēc dažām minūtēm, bet vēl trīs iebira Vitālija Kovaļa vārtos otrajā periodā. Trešā perioda sākumā Torpedo nerealizēja bullīti, tomēr vienu ripu izdevās atgūt vairākumā spēles 53.minūtē. Tas gan izrādījās viss un Dinamo svinēja uzvaru ar 4:2. Sērijā ar 3:2 vadībā maskavieši, 6.spēle piektdien viņu laukumā.