Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Skrastiņam divas rezultatīvas piespēles NHL sezonas pēdējā spēlē

Nacionālās hokeja līgas čempionāta sezonas pēdējās spēles sestdien aizvadījuši trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi.

Floridas Panthers hokejisti savā laukumā rezultatīvā cīņā pieveica Vašingtonas Capitals vienību 7:4. Kārlis Skrastiņš nospēlēja 19 minūtes, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Skrastiņš nopelnīja 18 rezultativitātes punktus - 4 vārti un 14 piespēlēs, sasniedzot NHL karjeras rekordu.

Mārtiņa Karsuma pārstāvētā komanda Tampabejas Lightning viesos ar 2:6 zaudēja Atlantas Thrashers.

Karsums uz ledus pavadīja 11 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem un nopelnījas lietderības koeficientu -1.

Savukārt Raita Ivanāna pārstāvētais Losandželosas Kings sezonu savā laukumā pabeidza ar negaidītu uzvaru 4:3 pār Rietumu zonas spēcīgāko klubu Sanhosē Sharks.

Ivanāns Kings sastāvā spēlēja nedaudz vairāk par četrām minūtēms, pielietoja vienu spēka paņēmienu un otrajā trešdaļā nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu ar Džodiju Šelliju.

NHL pamatturnīra pēdējās četras spēles tiks aizvadītas svētdien. Jau zināmi visi 16 klubi, kas turpinās cīņu par Stenlija kausu.

Jau ziņots, ka Skrastiņš un Karsums apsolījuši palīdzēt Latvijas valstsvienībai pasaules čempionātā. Mārtiņš Karsums Rīgā varētu ierasties jau 14.aprīlī un piedalīties pārbaudes spēlēs pret Slovākiju, bet Kārlis Skrastiņš izlasei plāno pievienoties 19.aprīlī.