Rīgā +21 °C
Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Skrastiņam rezultatīva piespēle Dalasas Stars zaudētajā NHL spēlē

Kārlis Skrastiņš ceturtdien izdarīja rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Stars" cieta neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Vankūverā, informē rīkotāji.

"Canucks" uzvarēja ar 4:3, sagādājot Dalasas komandai ceturto neveiksmi pēdējos sešos mačos.

Pēc Skrastiņa piespēles Loi Eriksons pirmā perioda beigās panāca neizšķirtu 1:1. Latvijas aizsargs spēlēja 20 minūtes un 10 sekundes, maču beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Šosezon Skrastiņš 48 spēlēs ir guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Otro uzvaru pēc kārtas guva Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas "Flyers", ar 2:0 savā laukumā pārspējot Ņujorkas "Rangers". Bārtulim 11 minūtes 55 sekundes liels spēles laiks un neitrāla lietderība.

Savukārt Raitis Ivanāns palika rezervē un nepiedalījās Losandželosas "Kings" spēlē pret Bufalo "Sabres".