Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Somu hokejisti ar minimālu pārsvaru pieveic Vāciju

Pasaules hokeja čempionāta D grupas spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja Somijas izlase, kas Ķelnē ar 1:0 pārspēja turnīra rīkotājvalsts Vācijas komandu.Somi čempionāta pirmajā spēlē negaidīti ar 1:4 piekāpās Dānijai, bet Vācija papildlaikā ar 2:1 pārspēja ASV.Somi pirmajā trešdaļā uzbruka aktīvāk (metieni 15:5), kamēr vācieši bīstamus momentus radīja tikai skaitliskajā vairākumā.

Otrās trešdaļas sākumā Somijas pārsvaru vārtu guvumā pārvērta Jarko Imonens, kurš izmantoja teicamu Jusi Jokinena piespēli. Čempionāta saimniekiem arī spēles turpinājumā neizdevās atgūt iniciatīvu. Vienīgā iespēja panākt neizšķirtu radās pēc tam, kad no noraidīto spēlētāju soliņa laukumā nepieskatīts izskrēja Mihaels Volfs. Tiesa, izgājienu pret Petri Vehanenu viņš nerealizēja. Somijas komandas vārtsargs atvairīja 27 pretinieku metienus.