Rīgā +20 °C
Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Stenlija kauss: Predators vairs tikai panākuma attālumā no Rietumu fināla

Trešo panākumu savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas sērijā otrdien izcīnīja Nešvilas Predators komanda, nokļūstot uzvaras attālumā no Rietumu konferences finālsērijas.

Izslēgšanas turnīra otrās kārtas ceturtajā cīņā Predators savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) apspēlēja Sentluisas Blues, sērijā izvirzoties vadībā ar rezultātu 3-1.

Visi vārti šajā cīņā tika gūti trešajā trešdaļā, kad Predators sastāvā izcēlās Raiens Eliss un Džeimss Nīls, bet 57.minūtē Blues rindās goda vārtus iemeta Džoels Edmundsons.

Zīmīgi, ka Eliss ar rezultativitāti izcēlies jau septiņos mačos pēc kārtas un tā starp aizsargiem izslēgšanas turnīrā ir garākā sērija kopš 1998.gada, kad šādu sniegumu nodemonstrēja Kriss Pronžērs un Džeisons Volijs.

Predators komanda nokļuvusi panākuma attālumā, lai pirmoreiz vēsturē sasniegtu konferences finālu.

Tikmēr Austrumu konferences pusfināla sērijas spēlē otrdien Ņujorkas Rangers savā laukumā ar 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Otavas Senators, tomēr summā joprojām ir iedzinējos ar 2-1.

Rangers komandai daudz palīdzēja norvēģis Matss Dzukarello, kurš jau pirmajā trešdaļā guva vārtus un izpildīja rezultatīvu piespēli austrietim Mihaelam Grabneram. Otrajā trešdaļā Rangers rindās izcēlās arī Riks Nešs un zviedrs Oskars Lindbergs, tikai pēc tam Senators komandā vienīgos vārtus iemetot Žanam-Gabrielam Pažo.

Kā zināms, iepriekšējā spēlē Pažo nodemonstrēja īpašu iespaidīgu sniegumu un izcēlās ar četriem precīziem raidījumiem.

Kā zināms, otrā Austrumu konferences sērijā pašreizējā Stenlija kausa īpašnieces Pitsburgas Penguins ar 2-1 ir priekšā Vašingtonas Capitals komandai, tomēr tai vismaz vienā mačā būs jāiztiek bez savas lielākās zvaigznes Sidnija Krosbija, kamēr Rietumos Edmontonas Oilers ar 2-1 uzvar Anaheimas Ducks.