Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Stenlija kauss: Sharks panāk 2-0 Rietumu pusfinālā

Sanhosē Sharks hokejisti svētdien savā laukumā panāca jau 2-0 vadību NHL Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām.

Aizvadītajā cīņā haizivis ar 3:2 pārspēja Nešvilas Predators. Īpaši izcēlās uzbrucējs Džo Pavelskis, kurš piedalījās visos trijos vārtu guvumos (1+2), bet Džo Torntonam un  Loganam Kutūram pa 1+1. Sērijas divas nākamās spēles notiks Predators laukumā.

Tikmēr otrā Rietumu pusfināla duelī Sentluisas Blues viesos ar 4:3 papildlaikā pārspēja Dalasas Stars, sērijā panākot neizšķirtu 1-1. Lai gan pirmā perioda beigās Blues jau bija ieguvuši 3:1 vadību, Stars pēdējā periodā iemeta divas ripas un panāca 3:3. Pagarinājuma 11.minūtē veiksme uzsmaidīja Blues, kuru labā uzvaras vārtus guva kapteinis Deivids Beikss. Tikmēr Dalasai visos trijos vārtu guvumos rezultatīvi asistēja Koudijs Īkins.

Abās Austrumu pusfināla sērijās pēc divām spēlēm ir neizšķirts 1-1. Vašingtonas Capials un Pitsburgas Penguins divas nākošās spēkošanās notiks pingvīnu laukumā, savukārt Tampabejas Lightning un Ņujorkas Islanders dueli turpinās Bruklinā. Kā zināms, Tampas nomināli trešais vārtsargs ir sezonu AHL jau noslēgušais Kristers Gudļevskis.