Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Torpedo play-off otro kārtu sāk ar zaudējumu Znarokam

KHL Gagarina kausa izcīņā bez pārsteigumiem noslēgušies pirmie divi mači Rietumu konferences pusfinālā. Sanktpēterburgas SKA savā laukumā pārliecinoši sagrāva Mitišču Atlant – 4:0, bet rīdzinieku pāridarītāji Ņižņijnovgorodas Torpedo mājās ar 0:1 piekāpās Maskavas Dinamo.

SKA šajā spēlē piederēja izteikts pārsvars (metieni 1.trešdaļā 15:3, spēlē 28:15), tomēr rezultātu izdevās atklāt tikai pirmā perioda izskaņā, kad izcēlās Vladimirs Tarasenko. Divu vārtu pārsvaru panāca Fjodors Fjodorovs drīz pēc otrās trešdaļas sākuma, bet pašās tā beigās Viktors Tihonovs iemeta trešo ripu Konstantīna Baruļina vārtos. Matiass Veinhandls jau pēdējās trešdaļas 42.sekundē noteica spēles gala iznākumu – 4:0. Jau pēc divām dienām komandas tiksies vēlreiz turpat Sanktpēterburgā.

Tikmēr spēlē starp Torpedo un Oļega Znaroka trenētajiem Maskavas Dinamo visu izšķīra Sergeja Soina 25.minūtē gūtie vārti, kas izrādījās vienīgie mačā. Ar 1:0 uzvaru svinēja Dinamo, 21 mājinieku metienu atvairīja maskaviešu vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko. Rīgas Dinamo kapracis Vitālijs Kovaļs tikmēr tika galā ar 22 no 23. Znaroka trenētā komanda tādējādi izcīnījusi panākumu visās piecās play-off spēlēs līdz šim, jo 1.kārtā pret Minskas Dinamo uzvarēja sēriju ar 4:0.