Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Uzvaras 4:3 svin Liepājas metalurga un Dinamo/Juniors hokejisti

Uzvaras ar vienādu rezultātu 4:3 ceturtdien Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlēs guva Latvijas hokeja klubi Dinamo/Juniors un Liepājas metalurgs.Dinamo/Juniors hokejisti ar 4:3 (1:0, 3:1, 0:2) uzvarēja Novpolockas Himik-SKA vienību.Līdz otrās trešdaļas beigām rīdzinieki jau bija panākuši triju vārtu pārsvaru.

Vispirms divreiz precīzi meta Zembergs, bet uz viesu gūtajiem vārtiem atbildēja Armands Bērziņš un Andris Džeriņš.Trešajā periodā Novopolockas komanda nepilnu divu minūšu laikā divus vārtus atguva, taču Dinamo/Juniors iekrāto pārsvaru nosargāja.Liepājas metalurgs ar 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) pārspēja hokeja klubu Vitebsk. Otrā perioda vidū liepājnieki bija nonākuši zaudētājos 0:3, taču, līdzīgi kā Rīgas Dinamo KHL spēlē Mitiščos, prata no tikai atspēlēties, bet arī svinēt uzvaru.Divarpus minūšu laikā otrās trešdaļas beigās Edmunds Kniksts, Juris Ozols un Edijs Brahmanis panāca izlīdzinājumu, bet 46.minūtē Eduards Ivanovs guva uzvaras vārtus.

Baltkrievijas atklātā čempionāta turnīra tabula:
(spēles, punkti)

1. Minskas Junostj               45    113
2. Kijevas Sokil                    43    92
3. HK Gomeļ                        45    92
4. Soļigorskas Šahtjor         43    91
5. Minskas Keramin             44    74