Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Pārliecinošu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences pusfināla otrajā spēlē izcīnīja Tampabejas Lightning vienība, kuras sistēmā spēlē arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Lightning viesos ar 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) pārspēja Monreālas Canadiens hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 2-0.

Mača rezultātu pirmā perioda astotajā minūtē atklāja mājinieku komandas aizsargs Džefs Petrijs, bet 24 sekundes pirms trešdaļas beigām vairākumā rezultātu izlīdzināja Lighning somu uzbrucējs Valteri Filipula. Otrajā periodā viesi guva vēl trīs vārtus, kad precīzi bija Stīvens Stemkoss, Ņikita Kučerovs un Viktors Hedmans.

Trešā perioda septītajā minūtē Kučerovs vēlreiz bija precīzs, vairākumā panākdams jau 5:1. Lai gan trešdaļas 12.minūtē Canadiens aizsargs Toms Gilberts vienus vārtus atguva, tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām viesu komandas uzbrucējs Džošua Brauns panāca 6:2, pieliekot punktu šai cīņai.

Par pirmo mača zvaigzni šajā spēlē tika atzīts Stemkoss, kuram gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Rietumu konferences pusfinālā otro uzvaru izcīnījuši arī Čikāgas Blackhawks hokejisti, kuri savā laukumā ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) pārspēja Minesotas Wild. Sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-0 vadībā atrodas Blackhawks.

Ar diviem gūtiem vārtiem šajā spēlē izcēlās Čikāgas vienības uzbrucējs Patriks Keins.

Tāpat otro uzvaru Rietumu konferences pusfinālā sestdien izcīnīja arī Anaheimas "Ducks", kas savās mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) uzveica Kalgari "Flames" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot jau 2-0.

Par pirmo mača zvaigzni šajā cīņā atzina "Ducks" dāņu vārtsargu Frederiku Andersenu, kurš atvairīja visus 27 "Flames" hokejistu raidītos metienus.

Kā zināms, latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā komanda Vankūveras "Canucks" Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 2-4 piekāpās "Flames" vienībai, līdz ar to noslēdzot šo sezonu.