Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ar patiesi iespaidīgu sniegumu pirmdienas NHL regulārā turnīra spēlē izcēlies Sanhosē Sharks kanādiešu veterāns Patriks Marlo, kurš uzvarā viesos pret Kolorado Avalanche (5:2) pamanījās iemest četras ripas trešajā periodā.

Brīdī, kad Marlo 3. perioda ievadā guva savus pirmos vārtus šajā spēlē, viņš izvirzīja komandu vadībā ar 2:1. Turpmāko astoņu minūšu laikā viņš guva vēl divus, panākot jau 4:1. Tad vienu ripu atguva mājinieki, bet Marlo spēles 57.minūtē pielika treknu punktu, ļaujot Sharks tikt pie piektā panākuma pēc kārtas.

Zīmīgi, ka Marlo līdz šim šosezon aizvadītajās 47 spēlēs pretinieku vārtsargus bija pārspējis vien 12 reižu. Visu savu NHL karjeru kopš 1997.gada šobrīd 37 gadus vecais Marlo aizvadījis Sanhosē. Šī bija pirmā četru vārtu spēle viņa karjerā.

Kanādietis ir 12. spēlētājs līgas vēsturē, kurš paveicis ko tādu, bet pirmais pēdējo 20 gadu laikā. 1997.gada 26.janvārī to pret Monreālas Canadiens paveica Pitsburgas Penguins leģenda Mario Lemjē.