Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Visos pirmdienas NHL mačos vārtsargi aizvada sausās spēles

Visos trīs NHL regulārā čempionāta pirmdienas mačos triumfēja viesi, turklāt, uzvarētāju vārtsargi tika galā ar visiem pretinieku raidījumiem.

Tā Kalgari Flames viesos ar 1:0 apspēlēja Ņūdžersijas Devils. Vienīgos vārtus trešā perioda 23.sekundē vairākumā guva Marks Džordano, bet 31 mājinieku metienu atvairīja soms Kari Ramo, kurš iepriekš vairākas sezonas sekmīgi darbojās KHL klubā Omskas Avangard. Zaudējums Devils atstāj vairs tikai ļoti teorētiskas izredzes spēlēt Stenlija kausa izcīņā.

Ar šādu pat futbola cienīgu 1:0 Minesotas Wild viesos uzveica Vinipegas Jets. Čārlijs Koils otrās trešdaļas ievadā guva vienīgos vārtus mačā, bet visus 24 mājinieku metienus atvairīja Wild krievu vārtsargs Iļja Brizgalovs. Uzvara pietuvināja Wild kārotajai play-off ceļazīmei, kamēr Jets izredžu pagarināt sezonu vairs nav.

Vēl vienā mačā savā NHL debijā visus 18 mājinieku metienus atvairīja 20 gadus vecais Anaheimas Ducks vārtsargs Džons Gibsons, palīdzot komandai ar 3:0 viesos pārspēt Vankūveras Canucks. Vārtus pīlēm guva Daniels Vinniks, Kails Palmeri un Mets Beleskijs. Zaudējums nozīmēja, ka Canucks vairs pat teorētiski nevar kvalificēties Stenlija kausa izcīņai.

Otrdien pēdējo četru regulārā turnīra spēļu sēriju uzsāks Bufalo Sabres un Zemgus Girgensons, kuri savā laukumā uzņems Detroitas Red Wings.