Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Znaroka vadītie KHL čempioni Maskavas Dinamo izcīna astoto uzvaru pēc kārtas

Vienīgajā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) svētdienas mačā līgas līderi Maskavas Dinamo ar 4:1 savā laukumā uzveica Habarovskas Amur, tādējādi izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas. Latvijas hokeja speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais klubs uzvarējis 12 no 16 spēlēm jaunajā sezonā.

Sākuši diezgan pasmagi (Dinamo spēlēja arī sestdien, kad ar 3:2 uzveica Novokuzņeckas Metallurg), maskavieši izteikti dominēja otrajā periodā, kad nepilnu deviņu minūšu laikā Jurijs Babenko, Romans Derļuks un Deniss Tolpeko panāca 3:0 laukuma saimnieku labā. Amur atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā (Juha Peka Hjutonens), bet perioda izskaņā trīs vārtu pārsvaru atjaunoja Mareks Kvapils. Trešajā periodā vārti vairs netika gūti un Dinamo svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Lieliski vārtos darbojās mājinieku vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko, kurš tika galā ar 25 pretinieku raidījumiem.

Gagarina kausa pašreizējo īpašnieku rēķinā nu ir 35 punkti 16 spēlēs un līderpozīcija kā Rietumu konferencē, tā visā līgā. Tuvākajiem sekotājiem Čeļabinskas Traktor un Jaroslavļas Lokomotiv ir pa 30 punktiem, taču mazāk aizvadītu spēļu. Savukārt Amur ar 19 punktiem 18 spēlēs saglabā 10.vietu Austrumu konferencē.

Pirmdien KHL tiks aizvadītas 11 spēles, tostarp Rīgas Dinamo Astanā tiksies ar vietējiem Baris hokejistiem. Spēles sākums plkst.16 pēc Latvijas laika.