ļoti priecātos,ja rupjais krievs znaroks beigtu zīmēties pa mūsu izlasi,jaunie puikas krieviski nerunā
d
Kapec tadiem tiesnesiem vispar lauj tiesat???????????????
VIEDOKLIS
V
Varbūt tādēļ ka slovaku treneris saprot krieviski . vai tādēļ,ka treneris vada spēli bez kaklasaites.
ML
M
Viesuli, piekrītu Tev par 99 %. Tiesāšana, manuprāt, ir ļoti vāja jau gadus 4-5, ne tikai šogad.
anonīmais šakālis
a
Man spēle patika daudz labāk, nekā pret Šveici. Progress jūtams, labi, ka jaunie ir komandā, mūs gaida vēl daudz labas spēles. Tas ko Znaroks šiem puišiem ielika U-20, tagad bija redzams un būs vēl labāk.
Viesulis
V
Tiesāšana šajā čempī ir ļoti zemā līmenī, bet, godīgi sakot, 1.periodā nebija izvēlēts pareizs taktiskais risinājums, mūsējiem cenšoties spēkoties ar zviedriem kā līdzīgs ar līdzīgu - iekritām uz pretuzbrukumiem un nespējām tikt galā ar tehniskajiem pretspēlētājiem. Reāli šajā čempī velk tikai divas maiņas - Pečuras un Sprukta. Pārējās divas ir neredzamas - iespējams Ņiživijam, Dārziņam un Cipulim sezona ir bijusi par smagu!? Trešajā periodā varējām arī piebeigt zviedrus, jo neko dižu jau viņi nerādīja, bet tas tēmeklis ir pamatīgi novirzījies. Tagad atliek cerēt uz labvēlīgiem pārējo spēļu rezultātiem, lai mums vēl ir motivācija spēkoties gan ar norvēģiem, gan čehiem. Otrajā grupā būšu par dāņiem - viņi nebeidz pārsteigt un cer, ka nākošajā spēlē piesmies arī uzpūtīgos krievus!
Nu
N
tiesneša kļūda rupjos gadījumos noteikti uz brīdi demobilizē spēlētājus. Un tā tik redzamā stāvēšana vārtsarga laukumā pie zviedru 3. vārtiem...
na
n
tizla spēlē. kad vienreiz mācēsiet izmantot skaitlisko vairākumu. vasiļjevs, dārziņš, cipulis , ņiīvijs pilnīgas nulles šajā čempī.
heh
h
labāk savas kļūdas uzskaitītu, to būtu reizes 10 vairāk nekā tiesnešiem...patiesībā znarokam paldies jāsaka tiesnešiem, jo pirmajā minūtē jau mums sodu varēja iedot, tad neiedeva līzīgu pret vasiļjevu un tad iemeta mums golu, bet nu znaroks - go home. apriebies skatīties uz šo izlasi šā trenera vadībā.
human
h
Pirmie vārti 100% tiesnešu vaina, jo dēļ tā, ka neideva sodu, sākās pretuzbrukums. Tāpat arī trešie vārti, kur zviedrs stāvēja vartsarga laukumā.
nnn2
n
Znarok tev laiks iet prom,jo ka izlases treneris tu esi tuvu nullei un Lipmani ar nem lidzi,jo cik gadus tiek runats kaa tiesaa pret Latvijas izlasi un ne kas nemainas,jo tavs coms Kirovs saka viss ok nevaram kaitinat prieksniekus Sveicee
paregis
p
Tiesneši tiešām tiesāja nesaprotami-par sīkumiem noraida,bet par rupju spēli klusē.Viens labums ka svilpa apmēram vienādi uz abām pusēm.