Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Lauris Freibergs, izcīnot 14.vietu, bija veiksmīgākais no Latvijas motobraucējiem pasaules motokrosa čempionāta 10.posma kopvērtējumā MX1 klasē svētdien Zelta zirga trasē Ķegumā, liecina rīkotāju informācija. Pie ieskaites punktiem pasaules čempionāta kopvērtējumā tika arī Ivo Šteinbergs (17.vieta), Dāvis Līvs (22.

) un Filips Kempelis (23.vieta).Pirmajā braucienā Šteinbergs izcīnīja 14.vietu, no uzvarētāja beļģa Klemāna Desala atpaliekot par vienu apli. Freibergs ieņēma 16., Līvs 19.un Kempelis 20.vietu. Mārtiņš Aleksandrovičs izstājās astotajā aplī un tika klasificēts 25.vietā 28 dalībnieku konkurencē.Otrajā braucienā Freibergs ierindojās 14.vietā, bet Šteinbergs, Līvs, Kempelis un Aleksandrovičs finišēja cits aiz cita un ieņēma vietas no 18.līdz 21.Par posma uzvarētāju kļuva Desals. Otrajā vietā ierindojās otrā brauciena uzvarētājs itālietis Antonio Kairoli, trešajā vācietis Maksimilians Nagls.Pasaules čempionāta kopvērtējumā Kairoli ir 385 punkti, Naglam 328 un Dāvidam Filipērtsam 327 punkti. Šteinbergs ar 16 punktiem ieņem 33.vietu, bet Freibergs ar Ķeguma izcīnītajiem 12 punktiem ieņem 37.pozīciju.Sestdien kvalifikācijā konkurencē Freibergs bija ierindojies 19.vietā, Līvs 20.vietā, Kempelis 23.vietā, Šteinbergs 25.vietā un Aleksandrovičs 26.vietā.Jau ziņots, ka MX2 klases posma kopvērtējumā 13.vietā ierindojās Matīss Karro.