Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Trīskārtējais F-1 čempions Verstapens pārliecinoši uzvar Kataras Grand Prix

Nīderlandes autosportists Makss Verstapens svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 17.posmā - Kataras Grand Prix.

Verstapens, kurš dienu iepriekš ieņēma otro vietu sprinta sacīkstē un nodrošināja sev trešo čempiontitulu, sacīksti sāka no pirmās pozīcijas. Teju visas sacīkstes garumā "Red Bull" pilots atradās pārliecinošā vadībā un finišā par 4,833 sekundēm apsteidza sprinta uzvarētāju Oskaru Pjastri no "McLaren" komandas.

Savukārt trešais finišēja Lando Noriss ("McLaren"), kurš sacīksti sāka tikai no desmitās pozīcijās un finišā no uzvarētāja atpalika 5,969 sekundes.

Jau pirmajā līkumā sadūrās "Mercedes" piloti Džordžs Rasels un Luiss Hamiltons, kurš uzreiz nobrauca no ceļa un vairs nevarēja turpināt sacīksti. Arī Rasela spēkrats bija nedaudz cietis, taču viņš varēja turpināt sacensības un ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Piektais finišu sasniedza Šarls Leklērs ("Ferrari"), sesto vietu ieņēma Fernando Alonso ("Aston Martin"), septītais bija Estebans Okons ("Alpine"), astoto vietu ieņēma Valteri Botass ("Alfa Romeo"), devītajā pozīcijā bija Serhio Peress ("Red Bull"), bet labāko desmitnieku noslēdza Guaņju Džou ("Alfa Romeo").

Pēc 17 posmiem kopvērtējumā pirmajā vietā ar 433 punktiem ir Verstapens, kuram ar 224 punktiem seko Peress, bet labāko trijnieku ar 194 punktiem noslēdz Hamiltons.

Konstruktoru kausā "Red Bull" uzvaru nodrošināja jau iepriekšējā posmā.

F-1 2023.gada čempionātā paredzēti 22 posmi.

2022.gada čempionātā otro reizi pēc kārtas uzvarēja nīderlandietis Makss Verstapens.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...