Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vairāk par vienu 3D vāzīti

Latvijas Universitātē (LU) Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros un sadarbībā ar citām augstskolām tiek izstrādātas vairākas jaunas studiju programmas izglītības zinātnēs un pedagoģijā, kas pirmos studentus uzņems 2020. gada vasarā. Viena no intriģējošākajām ir maģistra studiju programma Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai.

Top komentāri

Krējums Saldais
K
"Viena no intriģējošākajām ir maģistra studiju programma Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai." . Nosaukums izcili latvisks. Par pašu programmu - augstskolā mācīt inovācijas jau stipri par vēlu un pēc kompetenču izglītības ieviešanas pilnīgi garām. Dārziņs ar skolu ražos kompetentus podziņu spiedējus, bet augstskola centīsies to iemācīt darīt inovātiski? Nesmīdiniet manas čībiņas :)
krējums skābais
k
Solis pareizajā virzienā - ar dejošanas un dziedāšanas apokaliptisku kultu esam iebraukuši tik dziļā grāvī, ka paši nezinām, kā no tā ārā tikt. Šis ir tikai mazs solītis pareizajā virzienā, jo konstruēšana, būvēšana, radīšana ir jāsāk jau no 5-6 gadu vecuma. Tāpat nevar cerēt uz ģimenēm, kurām paaudzēs nav bijusi doma ko darīt praktisku. Ar šādām tehnoloģiskām nodarbēm bērni paši iemācās fiziku, matemātiku, ģeometriju, ķīmiju un dažādas profesionālas iemaņas. Linda ir izkustinājusi kalnu - lai viņai izdodas!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

No ieilgušas skepses līdz priekam par stabilitāti(5)

Iestāšanās Eiropas monetārajā savienībā Latvijā tika reklamēta pat "kā nokļūšana uz kuģa, kur dala dažādus labumus", solot gan strauju ārējās tirdzniecības apjomu pieaugumu, gan ekono...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses