21. aprīlis, 2012

Timošenko no cietuma pārvietota uz slimnīcu(1)

Ukrainas bijusī premjerministre Jūlija Timošenko no cietuma pārvietota uz slimnīcu muguras sāpju dēļ, kas neļāva viņai apmeklēt jauno tiesas procesu par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, sestdien paziņoja amatpersonas.

Nolans: Parādījām labu spēli, bet vēl daudz jāstrādā © DIENA(1)

Latvijas hokeja izlase Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra spēlē pret Krieviju parādīja labu spēli, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans. Sestdien Arēnā Rīga notikušajā mačā Latvijas izlase pieveica Krieviju ar rezultātu 1:0.

Latvija un lieliskais Masaļskis atstāj tukšā Krieviju © DIENA(26)

Teda Nolana vadītā Latvijas hokeja izlase sestdien ar 1:0 uzvarēja Krievijas valstsvienību pārbaudes spēlē Arēnā Rīga. Lieliski vārtos darbojās Edgars Masaļskis - 21 atvairīts metiens, bet aizsardzībā visa komanda demonstrēja atzīstamu sniegumu, neļaujot Krievijai gūt kaut vienus vārtus. Vienīgo ripu spēles 10.minūtē guva Gints Meija. Dienu iepriekš Latvija Krievijai piekāpās ar 1:2.

Daugavpils cietumnieks prasa 1000 latu kompensāciju par blaktīm kamerā(15)

Daugavpils cietuma ieslodzītais Igors Makovskis vērsies Rēzeknes administratīvajā rajona tiesā, prasot no Ieslodzījuma vietu pārvaldes 1000 latu kompensāciju par cietuma kamerā mītošām blaktīm, aģentūru LETA informēja ieslodzīto organizācijas Gara spēks pārstāvis Aleksandrs Šabanovs.

Znaroka vadītie Maskavas Dinamo pagarina KHL finālsēriju © DIENA

Avangard pietuvojās līdz 1:3, bet otrajā periodā tuvāk vairs netika. Arī noslēdzošajās 20 minūtēs Omskai neizdevās pārspēt Aleksandru Jerjomenko, līdz Avangard treneris Raimo Summanens jau vairāk kā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mainīja vārtsargu Kari Ramo. Tas nesa augļus 19 sekundes pirms mača beigām, kad Jurijs Aleksandrovs ar tālšāvienu pietuvināja Avangard līdz 2:3, bet laika bija palicis pārāk maz. Maskavas Dinamo svinēja otro uzvaru finālā, samazinot starpību sērijā līdz 2:3. Pirmo reizi šajā finālsērijā kāda no komandām guva vairāk par diviem vārtiem.

Nedēļas nogalē samazinātas degvielas cenas

Nedēļas nogalē degviela lielākajos uzpildes staciju tīklos kļuvusi vēl nedaudz lētāka, liecina biznesa portāla Nozare.lv apkopotā informācija.

Grobiņas luterāņi talkas laikā kapos atrod Kamasutru - reportāža no talkas(43)

Līz pusdienlaikam aktīvākie talkotāji bijuši Zemgalē un Vidzemē, bet vismazāk talcinieku ir pulcējušies Kurzemē, liecina talkas organizatoru apkopotie dati. Pēc talkas koordinatoru piegādātās informācijas secināms, ka līdz plkst. 12:00 Lielā Talka pulcējusi apmēram 90 000 talkotāju, bet pēc pusdienas laika talkotāji pievienojas arvien aktīvāk.

Bārtulis vēl laukumā nedodas, Flyers vēlreiz zaudē Penguins © DIENA

Nešvilas Predators klubs kā pirmie piektdien iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) play-off 2.kārtā. Sērijas piektajā spēlē plēsoņas ar 2:1 uzvarēja Detroitas Red Wings, visā sērijā triumfējot ar 4:1. Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas pret Filadelfijas Flyers izcīnīja Pitsburgas Penguins, neļaujot Oskara Bārtuļa pārstāvētajam Filadelfijas klubam noslēgt sēriju savā labā.

Pēc restrukturizācijas tiks mainīts Hipotēku bankas nosaukums(5)

Nākotnē tiks vērtēta VAS Latvijas Hipotēku un zemes banka (Hipotēku banka) nosaukuma un zīmola maiņa, jo banka pēc pārveides noslēguma koncentrēsies tikai uz valsts atbalsta sniegšanu, un zīmola maiņa varētu būt loģisks solis, lai atspoguļotu bankas misiju.

Nākamnedēļ būs mēreni silts un lietains laiks

Sestdiena pārsvarā tiks aizvadīta bez nokrišņiem, bet, jau sākot ar svētdienu, Latvijā gaidāms lietains un apmācies laiks, liecina Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra paustā informācija.

Meksikā autobusa un kravas auto avārijā 43 bojāgājušie(2)

Meksikā Verakrusas pavalstī piektdien kravas automašīnas un pasažieru autobusa avārijā dzīvību zaudējuši 43 cilvēki, apliecināja amatpersonas. Upuru skaits var pieaugt, jo glābšanas operācija vēl nav noslēgusies, Alamo - pilsētā, kur notika avārija - sacīja civilās aizsardzības dienesta amatpersona.

Irākas premjers: Turcija kļūst par naidīgu valsti © DIENA(2)

Irākas premjerministrs Nuri al Maliki piektdien paziņoja, ka Turcija kļūst par visam reģionam "naidīgu valsti", vienlaikus kritizējot Turcijas valdības vadītāju Redžepu Tajipu Erdoganu par iejaukšanos Irākas iekšējās lietās un sektantismu.